Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Szóval én egy 13 éves lány vagyok, és nagyon nagyon megtetszett egy 17 éves srác a tánccsoportunkból. Tudom, hogy viszonylag nagy a körbülönbség, nem tehetek róla. :/ szóval felvettem msnre, és ott szoktunk irogatni, nagyon aranyos, meg jófej, csak néha hülyén érzem magam, ugyanis kb 2 hónap alatt egyszer nem írt rám, mindg én rá. (De nem nyomulok, néha írunk csak) Aztán meg nem is vagyunk annyira jóban még, hogy elhívjam sétálni, vagy valami, meghát nem is jönne el velem :S

szóval szerintetek mit tegyek? elfelejteni nem tudom, próbáltam, tanácstalan vagyok :S (meg félénk is)

(amúgy egyik barátnőm azt mondta, hogy a fiúk nem nagyon szoktak ráírni egy lányra, csak ha akarnak tőle valamit, ez igaz lehet?)

előre is köszi a válaszokat :)


2011. jan. 29. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:

hááát nehéz ügy...tudom, mert hát én is így vagyok.

Sok ideig tanácstalan voltam, hogy tetszem-e neki vagy nem.

Legtöbbször én írtam rá és hát kedzdtem beleunni...tehát nem irtam többet neki! Persze nem felejtettem el, minden nap, minden órában rá gondoltam.

Már kb. egy hete nem beszéltünk és láss csodát rám írt! :) csodálkozott, hogy eddig, hogy hogy nem irtam rá...és elmondtam, hogy kezdtem beleunni és azóta csak ő írt rám:)

szerintem tedd ezt te is, ha érdekled írni fog!!! ha meg nem, akkor legalább könnyebb lesz elfelejteni... sok fiú van még ne aggódj!:)

2011. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a tanácsot :D
2011. jan. 29. 17:07
 3/8 anonim ***** válasza:

mi így voltunk a barátnőmmel amikor még az elején ismerkedtünk. én sosem írtam rá, mindig ő írt de ha nem akkor 10-ből 8-szor tuti. aztán amikor összejöttünk, csak én írok rá, ő rám sosem...és bevallom néha ez zavar. ettől függetlenül tudom, hogy szeret, szóval nem is ezen múlik a dolog.


amúgy meg miért ne hívhatnád el sétálni, sztem nyugodtan :)

2011. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet, és a bíztatást :D
2011. jan. 29. 18:14
 5/8 A kérdező kommentje:

és ha éppen msnezünk mi legyen a téma? :/

ő annyira nem dob fel ötleteket :(

most is írunk épp, és semmit nem tudok írni :(

2011. jan. 29. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:

pedig tök sok dolog van, amiről lehet beszélgetni, pl tegnap volt földrengés, szóval mindig történik valami:D


de mondjuk hogy mit csinál, ha épp nincs suliban, hobbi, tud-e valamilyen hangszeren játszani, mi lesz ha nagy lesz...stb:D kérdezheted a szüleiről, mit csinálnak...hol voltak nyaralni és most mennek-e....szóval ebből rengeteg van, és tényleg holnapig lehetne sorolni a témákat :D


sok sikert neked :)

2011. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a tippeket :D

és a "sok sikert" is :D

2011. jan. 30. 14:03
 8/8 A kérdező kommentje:
de amúgy már lényegtelen, becsajozott, elment a fiúktól a kedvem :'(
2011. jan. 31. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!