Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az lehetséges hogy előszőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges hogy előszőr egy nagyon jó baráti viszonyt szeretnék kialakítani egy sráccal (kb 3-4 hónap) és csak utána összejönni vele?

Figyelt kérdés
Utána tekintene egyáltalán úgy rám mint lehetséges barátnő vagy nem nagyon??
2011. jan. 30. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A sráctól függ és a te "apró" jeleidtől, hogy mit sugárzol neki. Ha azt érzi hogy csak szívod a vérét akkor nem fog 2 hónapig szarakodni veled. Ha viszont őszinte vagy és mondod neki hogy lehetséges pasiként tekintesz rá akkor tuti küzdenék érted. ;) 20f
2011. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ezzel az a gond, hogy ha a fiú szerelmes beléd akkor meglehetősen szarul fog neki esni a várakozás. bár pontosan nem írtad le, hogy menne a dolog, szóval sok mindentől függ. én azért soknak találom a 3-4 hónapot. mármint ha tetszik akkor ismerd meg jobban és legyetek egy pár, nem kell attól még lefeküdni vagy bármi. ha meg nem tetszik és nem szimpatikus akkor miért a 3-4 hónap?

érted mire akarok kilyukadni...

23f

2011. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez lenne az alap. Ugyanis a szerelemhez ismertség kell, ami időigényes. Nem kell elkapkodni, hogy minél előbb... Behatárolgatni sem kell, hogy akkor most "barátzóna" meg ilyenek, tudom, hogy közhelyes, de nem mi döntjük el kibe leszünk szerelmesek. Tehát, ha jól kijöttök, megvan az összhang, ismeritek a másikat és bíztok is egymásban, ráadásul a szexuális vonzalom is megvan, akkor szerintem már csak egy kis lépés, hogy egymásba szeressetek.
2011. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szóval az a helyzet hogy egy suliba járunk és még egyáltalán nem ismerjük egymást, és az előző kapcsolataimat is ott csesztem el hogy egyből járunk randi meg minden, és én egy olyan pasi mellett sokkal jobban ki tudok bontakozni aki a barátom és nem a pasim. meg a barátaimat nagyonjól ismerem. És lehet hogy ő egy nagyonjó barát lenne partnernek meg kevésbé akkor meg ha előbb járunk és közben ismerjük meg egymást... szakítunk és utána nem nagyon leszünk jóbarátok. Értitek ugye? :D

köszi szépen a válaszokat.(:

2011. jan. 30. 16:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Pontosan. Szerintem jól gondolkozol, egyik nem zárja ki a másikat.

Volt múltkor egy hasonló kérdés, ahova már belinkeltem a blogom egyik bejegyzését, ahol pont ezt a témát feszegetem, remélem nem bánod, ha ide is betolom: [link]

2011. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen nagyon jót írtál.;)

utolsó bekezdésig azthittem hogy nő vagy. eddig úgy gondoltam hogy a férfiaknak nincsenek ilyen mély gondolataik... :D

2011. jan. 30. 17:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig vannak. ;)
2011. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!