Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit változtassak magamon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit változtassak magamon, hogy vonzónak találjanak a nők?

Figyelt kérdés

Nem kertelek, lúzer vagyok a lányoknál.

A srácok soha nem vesznek be, se foci, se közös sörözés, szó szerint semmibe, mindenből kivagyok zárva. (nem az elit tagokra gondolok)

Először azt hittem, hogy a külsőm az oka, tök átlagos a kinézetem, 180 cm, kék szem, barna haj, és szemüveges vagyok.

Eléggé félénk vagyok, egyszerűen nem tudok laza lenni.

Nincs sok barátom, egy pár haver van aki szóba áll velem.

Ezen változtatnom kellene, tudom.

De mit, és hogyan?

Öltözzek menőbben?

Egyszerűen sehova nem "ismernek" el. :((

Aztán van valamikor amikor "megvédenek", de az még inkább gáz.

Nem tudom, összeszedni magam, magamtól, a segítségeteket és tanácsotokat kérem.

Köszi.


16F


2011. jún. 14. 22:51
 1/7 Panda Péter ***** válasza:
2011. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia


Próbálj nagyon sokat olvasni, könyveket, hogy művelt legyél. Újságot, vagy netet, mindenféle cikket, hogy mindenben képben legyél, mindenhez hozzá tudj szólni :) Tanulj be sok viccet! A nők nagyon szeretik a vicces pasikat. Meg azt, ha pl. koktélokról van szó, akkor tudja, hogy mi milyen. Ha politikáról van szó, ahhoz is tudnak szólni :) Jó, mondjuk divat, frizura, meg ilyenek nem kellenek :)

Tanulj a suliban is, lássák, hogy okos vagy!


L/25

2011. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajna nem tudok normális tanácsot adni, mert én is mindig ilyen voltam, csak én lány vagyok.


Talán próbálj meg másokkal barátkozni. Olyanokkal akik olyanok mint te. Vagy pedig barátkozz össze valaki "menővel", illetve olyannal aki a menőkkel összeköttetésben van. Középsuliban én is ki voltam sokszor közösítve, aztán összebarátkoztam egy lánnyal, aki a menőkkel is jóban volt. Sokszor hozzájuk csapódtam, és rájöttek hogy mégsem vagyok olyan lúzer. Utána már elfogadtak, és jó barátnőim lettek. Meg kellett nyílnom nekik, és rájöttek hogy nem is vagyok olyan szerencsétlen.


A lényeg, hogy ne játszd meg magad, hiszen az nem te lennél, és csak h*lyét csinálnál magadból.

2011. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szedj magadra egy kis önbizalmat! Változtass annyit a külsődön amitől jobban érzed magad.

Mi is az igazi célod? Hogy társaság vegyen körülötted még ha csak felszínesek is vagy igaz barátokat találni? Szerintem jobban járnál ha inkább a lányokat közelítenéd meg nem azon lennél, hogy "bevegyenek".


20/l

2011. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A viccbetanulástól azért óvnálak, a csajok tényleg szeretik a jó humorú srácokat, de nem azokat, akik felelésszerűen felmondanak 126 viccet...
2011. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szeretem magam szeretem magam szeretem magam!

Barmi történjék is, én akkoris értékes és értelmes ember vagyok!


Ezeket mondogasd a tükörbe, hangosan.eleinte mély fájdalommal fog menni ha egyaltalan menni fog, de ha megszokod szeretni fogod magad, lesz onbizalmad es akkor vonzo leszel emberek szamara.

En szivesen beszelgetnek ilyen emberekkjel mint te.par evvel ezelott nyaron meg rovid ujju polot sem mertem folvenni mert sovany vagyok es azthittem ciki.

Ez nem igaz, csak az ciki amit te annak hiszel, hiszen a vilag olyan amilyennek te eellhuised.

Mara en egy vonzo tarsasago jo humoru fiu vagyok, imad enngem mindenki, van egy gyonyorü baratnom, booldog vagyok, siman keresek havi 250ezrtet. Van kerdes?

Olvasss bryan tracyt amugy. Bryan tracy - maximalis teljesitmeny

2011. jún. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amúgy meg kérlek higgy nekem.nem vagy elveszett és mivel megoldást keresel ezért minden helyre fog jönni!
2011. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!