Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak számára van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak számára van egy kérdésem: melyik típusú nőnél kötnétek ki a legvalószínűbben? Kérlek, minél többen nézzétek meg!

Figyelt kérdés

1.

Egyetemre jár bölcsész szakra, három nyelven beszél, divatos, jó megjelenésű, karakán, nagyhangú, nagyon humoros, kissé akaratos és makacs, és szereti az éjszakai életet, koncerteket, városban eltöltött hétvégéket. Nem érdeklődik más tudományok iránt. Az állatok mellékesek, kerti díszek. Viszont jó háziasszony. Van benne egy kis önzés, de nagyjából helyén van a szíve. Erős kisugárzása van, ami általában pozitív, a hatása alá kerülnek az emberek. Nagyon tájékozott a világ dolgairól, és a saját területén. Kissé hamar felkapja a vizet.


2.

Az igazi szabadságot és megélését kutató nő, aki szereti a természet vadságát és szépségét, kifelé húz a szíve a városból, nem él unalmas életet, szereti a kihívásokat szellemileg és testileg. Tág érdeklődésű, de alapvetően tudományos beállítottságú (természet- és orvostudományok). A szép- és a szórakoztató irodalomban ugyanúgy elmerül. 3 nyelven beszél. Az állatok fontosak az életében. Az éjszakai életet ő is szereti, de ez olyan, mint „a vadon szava”. Lelkes, de kissé kétbalkezes háziasszony. A lélekjelenlét, az objektivitás, az igazság, a lelkiismeret jellemzőek rá. Átlagos humorérzéke van. Emberek között csendes, megfigyelő. Hidegen hagyja a divat, a nőiességet szerinte nem szabhatja meg, sokkal inkább az olasz nők elképzelései, a klasszikus nőiesség ragadja meg. A hobbijaiból adódóan sokszor koszos és elszakad a ruhája, a kisebb-nagyobb sérülésekről nem is beszélve. (Nem adrenalin-hajhász, az óvatosságra szavaz. Nem az életveszély jelenti neki a szabadságot.)


3.

Orvosira jár, nagyon megbízható, kedves, segítőkész, lelkiismeretes, rendkívül intelligens nő, aki elmerül a kézimunkákban és az irodalomban is, kreatív, mindent ki szeretne próbálni (lovaglás, harcművészetek, nyelvek, hangszereken játék, különféle hobbik). Felelősségteljes, aki sohasem térne le a rossz útról, kitűnő anyai, pszichológiai érzékkel született, az egészséges életmódra és a műveltségre törekszik, következetességével sokra viszi az életben. Imádja az állatokat, és részben még egy 5-6 éves gyereket idéző viselkedése van (nem érdekli, ha koszos lesz, mindenféle állattal „lepaktál”, gyerekes rajongással viseltetik irántuk, megnyugtatja egy doromboló macska, imád hintázni, szeret mezítláb járni, földön ücsörögni, stb.). Jó humorérzéke van, két nyelven beszél. Ízléses és nőies megjelenésű.


Két nagyon jó barátnőm és saját magam leírását adtam meg. Néhány napja feltettem egy kérdést arról, hogy miért tűnik reménytelennek felkelteni a másik nem érdeklődését, de rosszul fogalmaztam meg az egészet. Ezért itt most direktebben áll a kérdés. (Amúgy én vagyok a középső...)


Fiúk, nektek melyik személyiség és miért jön be? Melyik nem, és miért?


2011. jan. 30. 19:41
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Javarészt csak szexet szeretnél egy nőtől?


Egy kis háttér: 27 éves vagyok, a harmadik diplomámat csinálom, két nyelven beszélek, sztem a műveltségemmel sincs baj...


De: egy 17 éves szexi ruhás butuska kis bulicica ezerszer jobban felizgat, mint bármilyen "high-profile" karrierlady, vagy a kosztümös jogász/orvos branch.

2011. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
...de biztos én vagyok a defektes :)
2011. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Én nem is azt vontam kérdőre, hogy mi izgat fel jobban, hanem azt, hogy "javarészt CSAK szexet" akarsz egy nőtől. Sztem ez nem vall túl komoly érzelmi intelligenciára, főleg egy annyi idős embertől, mint te.


Még egy Fanka idézet: "Milyen férfi az, aki egy ösztönt se tud legyőzni?"

2011. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

"Én nem is azt vontam kérdőre, hogy mi izgat fel jobban, hanem azt, hogy "javarészt CSAK szexet" akarsz egy nőtől. Sztem ez nem vall túl komoly érzelmi intelligenciára, főleg egy annyi idős embertől, mint te."


Az én látásmódom az, hogy ha intellektuális kérdéseket kell megvitatni, arra ott van pár barátom, és velük egy-két sör mellett megvitatjuk. Vagy itt a gyk.hu :)


Ha háztartást kell vezetni, akkor itt vagyok én, saját magam mosok, főzök, takarítok, vasalok, rendet rakok stb.


Ha szórakozni akarok, akkor elmegyek egyedül vagy pár haverommal buliba/moziba, persze az előbbi helyre szigorúan nő felszedés céljából.


Szex terén a mindennapokra ott van a kézimunka.


És különleges pillanatokra pedig ott van egy kis ribi :)

2011. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%

27 éves vagyok, a harmadik diplomámat csinálom, két nyelven beszélek, sztem a műveltségemmel sincs baj...


Tegyük fel, hogy 18 évesen kezdtél az első felsőoktatási intézményedben. Akárhogy is számolom, neked egyenként 3 db 3 éves képzésed van. A 3 éves főiskolai/BA/BsC képzéseket én nem nevezném diplomának, úgyhogy csak hátrébb az agarakkal, apukám. Ha majd elvégzel egy igazi, rendes 10-12 féléves EGYETEMI képzést, akkor visszajöhetsz arcoskodni.

25N

2011. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

"Ha majd elvégzel egy igazi, rendes 10-12 féléves EGYETEMI képzést, akkor visszajöhetsz arcoskodni."


Tudod, ebből az első 3 éves főiskolai, és párhuzamosan csináltam mellette levelezőn egy egyetemit. De milyen jó is a bolognai rendszer, h sok tárgyat beszámítanak, ugye?

És most pedig a második egyetemit csinálom. Természetesen munka mellett.


És én párhuzamosan a két suli mellett dolgoztam is, hogy legyen egy kis plusz pénzem és tapasztalatom.


Nagyon tudom azokat sajnálni, akik verik a farkukat vagy vakarják a p.nájukat 12 félévig :)

2011. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Jah, és csak úgy megsúgom, hogy a mai világban nem nagyon számít a diploma, nem attól függ, hogy milyen lesz a karriered.

Ezt úgy mondom, hogy egy multinál dolgozom, a bankszektorban.


A továbbtanulást már csak időtöltésnek és "poénból" csinálom még most is.

2011. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Hajrá kovacs, te legalább eredeti figura vagy.

Volt itt olyan aki majdnem szerelmet vallott a kérdezőnek, pf

2011. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

Öhm... kovacssrac ha akkora zseni, tényleg összehozhatta a dolgot jogilag, de csak provokálni akar egy kicsit itt.


Idézet:

„de amúgy a szabadság-keresés miatt megbízhatatlannak tartanám.”


Egyébként megbízhatóság miben? A szabadság nem anarchia azért, és nem gyenge erkölcsűség. Az egy olyan valami, ami az érdeklődést és a szabadidőd behatárolja, az egy ártatlan életérzés. Azt befolyásolja, hogy ha teheted, merre indulsz a nagyvilágban, milyen lehetőségeket ragadsz meg.



Idézet:

„A 2. igazi moderate-kalandor, néha koszos ruhával... fujj, hagyjuk, nem egy nőies típus.”


Aki nem a városba szorult, az nem marad tiszta :) Nincs pad / szék, amire leülhetnél, nem tudsz 10 percenként kezet mosni, ha leesel a lóról, nem ágyra érkezel (de esni sem kell, a természet poros világ), a kemény kutyák könnyen lerántanak a bicikliről nehezebb terepen, és sok volt az eső az elmúlt egy évben – vajon mibe érkezel :S De tudod, az külsőség. Hiába tiszta és miniszoknyás egy nő, attól még nem lesz nőies. Aki tényleg nőies, az nyakig sárosan sem veszít belőle.


De a Harmadik Lány szerintem is a főnyeremény, egy olyan embernek pláne, mint a Kettes :) De ugye azt látod a leírásából, hogy a szexkalandorokat mélyen elítéli? Húhh, örülök, hogy egyikük sem olvassa ezt az oldalt :)

2011. jan. 30. 21:23
 40/49 anonim ***** válasza:

"Hajrá kovacs, te legalább eredeti figura vagy.

Volt itt olyan aki majdnem szerelmet vallott a kérdezőnek, pf"


Köszönöm :)


Szerelem? Ohh, sajnos az a baj, hogy sok ember magának sem meri bevallani, miért is menekül a "szerelem" ingoványos ösvényére. Csak azért, mert a kapcsolatteremtésben, kalandokban, az élet megélésében nem sikeres.

De aki TÉNYLEG szerelmes, annak FULL RESPECT!

2011. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!