Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én beleszerettem egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én beleszerettem egy lányba megmondtam neki, de ő kiröhögött mit csináljak?

Figyelt kérdés
párhete megismertem a lányt és sokat szoktunk beszélgetni és egyik naprol a másikra beleszerettem.de ugy komolyabb dolgokrol még nem beszéltünk.
2009. febr. 6. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne foglalkozz vele!!!!Ő ezt nem viszonozza ami még nem is lenne baj de azért hogy kiröhögött az elég durva:@
2009. febr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem konkrétan kiröhögött, csak zavarában nevetett, mert hirtelen nem bírt mit kezdeni a helyzettel. próbáld meg máskor is felhozni a dolgot, de kevésbé egyértelműen. hát ha akkor is nevet, akkor tényleg hagyd, mert az arra utal, hogy tökre éretlen.
2009. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben gúnyos hangnemben, lekicsinylően nevetett rajtad, úgy ez a hölgyemény simán éretlen/bunkó/érzékelten/hülye/pics@. (a felsorolt jelzőket tetszés szerint -és sorrendben lehet felhasználni)

Sokszor elmondtam már és neked is ajánlom ezt, mint férfias jótanácsot: az idiótákkal nem foglalkozunk. Mindegy, hogy hány éves, vagy hogy néz ki. Nem érdemlik meg, hogy te a drága energiádat bármilyen formában beléjük fektesd.

Tudom, most még biztos fáj a dolog, de majd jobb lesz, ilyen az élet. A dolgok jó oldala pedig az, hogy ellentétben veled, ő már reménytelen...

2009. febr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Már nem azért, de én is kirohogném, ha valaki elém állítana azzal, hogy "szerelmes vagyok beléd"... Miért nem mutattál neki egyértelmu jeleket?
2009. febr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Elöttem levőnek üzenem, hogy akibe szorult egy kevéske intelligencia, az nem nevet ki senkit sem, csak mert elé áll és elmondja az érzelmeit. Mindannyian mások vagyunk, a kérdező legalább ki merte mondani, elég csúnya dolog, hogy kinevették. Szerintem ez senkinek sem esne jól.


Szerintem hagyd azt a lányt van még elég osk rajta kívül, aki ilyen buta és érzéketlen, más területen is annyit ér.

2009. febr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen az élet, kiröhögött.

Nem irigyellek... :)

Ilyenkor Te sem tudsz mást tenni, kiröhögöd, és megy az élet tovább. Ez most kapufa volt, keress gyorsan egy másik kaput, és örülj neki, hogy nem járt veled (kegyelemből/a pénzedért/szexért/stb) két gyötrelmes hónapon át, hanem megmondta.


Sz* ügy, de ennél értelmesebbet most nem tehetsz. Fel a fejjel!!

2009. febr. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jöjjön a következő.
2009. febr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek,de hány éves volt az a lány?14?Akibe szorul némi intelligencia,és felnő ahhoz,hogy kapcsolatot létesítsen,az nem nevet ki valakit azért,mert közli az érzéseit...Ez nagyban éretlenségre utal szerintem.

Keress mást,és ismerkedj olyan lányokkal,akik szeretik az egyenes beszédet.De ha lehet,ne úgy tedd,hogy eléugrasz,és: Te,én szerelmes vagyok beléd.Ha belegondolsz,ez így tényleg elég vicces tud lenni...Inkább küldj jeleket,éreztesd vele,hogy kell neked,egy szál vörös rózsa pedig egyenesen csodákat művel egy nő szívével:) -Reaper- [22/F]

2009. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!