Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keressem a szerelmet? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem a szerelmet? Vagy várjak hogy rám találjon?

Figyelt kérdés

A minap a társkereső oldalakra regisztrálva és azokat nézegetve elgondolkoztam ezen...

Mert megláttam egy lánynak a kiír-ásást amibe az volt hogy

"bocsi de csak akkor jövök fel az oldalra ha kaptam egy értesítő levelet" és ez alapján megszületett ez a kérdés bennem.

Ki mit mond erre?


2011. febr. 1. 17:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
keresni mindig lehet, de "Tovább nem tudok várni, / Most már megteszi bármi," ne forduljon elő
2011. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Norb66 ***** válasza:
Keresni nem érdemes, várd meg még rád talál. Teljesen passzív azért ne legyél, de ne vidd túlzásba. :) Ja és fogadd meg az első hozzászóló tanácsát is. Nem kell kétségbeesni ha nem találod meg még egy ideig. Ja és még valami, szerintem neked nem olyan lány kell, aki felregisztrálni egy társkereső oldalra, szóval ott ne keress :)
2011. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

köszi a jó tanácsokat :)

de azért még jöhetnek bőven a választások!

minél több embertől szeretném ezt megtudni hogy mit ajánl a nagy-többség :)

2011. febr. 1. 17:48
 4/25 anonim ***** válasza:

Én is keresem de valahogy nem akadok rá!:S

Talán az a legjobb ha hagyod hogy rád találjon!:)

Amúgy hány éves vagy?

17/L

2011. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ha senki nem keress és vár akkor hogy talál rá? Pl. ha szeretnél egy kutyát akkor nem mész el hanem megvárod, hogy találjon rád egy kutya?:O Ha gazdit keress akkor rád találhat, de hoppá akkor a kutyának gazdit kell keresni:S Akkor most ülj a seggeden és tárd ki a kezed, aztán az öledbe pottyan egy lány:)
2011. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Norb66 ***** válasza:
Nem arról van szó hogy ülj a szobádban egész nap és várj amíg becsönget hozzád, hanem ne menj el szándékosan mindenhova hogy Őt keresd. Mindenkinek van egy napi rutinja, elsétálni a suliba, 1-2 program vagy elfoglaltság amelyek végzése közben, vagy a kettő között rád találhat, pl. szembe jön veled az utcán, vagy elmész moziba egy barátoddal és ott látod meg. stb. :)
2011. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
17:48-as vagyok : Már bocs de ez a példa amit felhoztál egy vad b@roms@g volt!!! "várj hogy rád találjon" ez alatt azt kell érteni hogy lehet az utcán leszólítja egy lány vagy épp itt ismerkedik meg valakivel!Nem úgy kell érteni hogy üljön egy helybe és várjon az igazira! Remélem sikerült megértened:)
2011. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

igazad van :)

bár mivel ráérek így várok még egy pár válaszra és összesítem hogy várni vagy keresni érdemesebb-e :)

köszi a válaszokat amúgy :D

2011. febr. 1. 18:05
 9/25 anonim ***** válasza:
Jah, és akkor meg sír majd, hogy senki nincs, meg senki nem szólítja le az "utcán". Ha senki nem szól hozzá 40 éves koráig akkor addig szingli lesz? Mert hagyja hadd történjen magától ugye? Én viszont kerestem és rátaláltam:P
2011. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Elég primitív vagy!!!!Nagyon valószínű hogy 40 éves koráig nem lesz senkije xD Örülünk neki hogy kerestél és találtál!

Mint írta regisztrált egy társkeresőre(keres)de lehet ,hogy spontán fog rá találni az akit keres!

2011. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!