Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire zavar ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar ha egy lány arca pattanásos?

Figyelt kérdés
16/f
2011. febr. 2. 17:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nagyon, gusztustalan
2011. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Ha sok van neki és fehérek is az fuuuuuuuuuuuuj... Ha 1-2 az nem zavar :D
2011. febr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én is rosszul vagyok a pattanásoktól meg az ilyesmi dolgoktól
2011. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Van, aki nem tehet róla. Egyik barátnőmnek nagyon sok volt, mégis volt barátja. Nyilván nem szép, és az ÉRINTETTET IS ZAVARJA, és mindent meg kell tenni a kezelés érdekében, de ezen szerintem nem múlhat egy kapcsolat. A rendszeres,kielégítő szexuális élet egyébként sokat javít, ismerőseimen ezt láttam. Persze nem azonnal hat, fél-egy év után.
2011. febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Na akkor itt vagyok en...21 eves vagyok lany.

Regebben tobb pattanasom volt, ma mar csak 2/3 van de regebben is es most is vonzodttak/vonzodnak hozzam a pasik.

Nem az tesz szeppe egy lanyt, hogy van-e vagy nincs pattanasa, hanem az, hogy onmagaval rendbe legyen.Fogadja el magat, apolja es szeresse magat(persze csak mertekkel)

2011. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretem azt a lányt, egyáltalán nem
2011. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolóé a pont :D !!!!
2011. febr. 4. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!