Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek egy fiúhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy fiúhoz akivel hetente csak egyszer a munkahelyemen a raktárban tudunk csak találkozni pár perc erejéig?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik. De sajnos hetente csak egyszer tudunk találkozni szombaton. Akkor is csak pár perc erejéig. És mindez a munkahelyemen történik. Hogyan közeledjek hozzá, hogyan adjam a tudtára hogy tetszik? Beszélgetni csak pár szót tudunk. Iwiwen is fent van az ismerőseim között, ő jelölt be. Irjak neki ott? Kérlek titeket hogy sgitsetek. A távolság kettpnk között 150km.
2009. febr. 8. 15:00
 1/4 anonim válasza:
71%
a munkahelyeden próbálj hozzá közeledni pl:közös témáról dumálni meg ilyenek
2009. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy időnk csak pár perc van hetente, 5 perc szombaton. Vagy irjak neki iwiw-en. Teljesen tanácstalan vagyok.
2009. febr. 8. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem veszítesz semmit,ha írsz neki....de,észrevetted,hogy tetszel neki?van barátnője? Mert ha igen,akkor kellemetlen is lehet a dolog.

Lehet,hogy elsőre inkább azt kellene kiderítened,hogy csak mint kolléganőre figyel rád,vagy annál több.

De azért abba a pár percbe időnként ha megkérded,hogy hogy van,és kedvesen mosolyogsz rá,már abból is lehet érzeni,hogy csak illedelmesen válaszol,vagy esetleg benne van egy kis beszélgetésbe.

És mire gondoltál,mit írnál neki?:-)

2009. febr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ... Most tértem vissza erre az oldalra. Hát ebből a pasiból nem lett semmi. De nem sokkal utána megismertem életem szerelmét akivel máfél évet töltöttem együtt.:)
2013. ápr. 18. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!