Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vagytok nimfomániás csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagytok nimfomániás csajok?

Figyelt kérdés
Egyszer az életben szeretnék egy ilyen beálítotságú növel lenni! kíváncsi vagyok hogy tényleg ennyire bírják vagy csak a szájuk nagy!
2011. febr. 4. 15:52
1 2
 1/11 Fülünyúl ***** válasza:
Gondolod, hogy pont itt kéne ilyet keresned? Szerintem több sikerrel jársz valamelyik szexpartner- vagy prosti kereső oldallal.
2011. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
TIPP: A nimfomániás csajok még jobban megválogatják a partnerüket, mint a simák.
2011. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
71%
Aki nimfomániás az beteg, nem nagyszájú...
2011. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy egy nő nimfomániás, vagy csak élvezi és szereti a szexet!

1. A nimfom. nem tud kielégülni ezért állandóan más pasit keres hátha az jobb lesz!

2. Az a nő, aki szereti és élvezi a szexet (mert mondjuk jó férfipartnerei voltak) az meg nagyon is megválogatja a partnert, neki nem felel meg a gyorstüzelésű, a maszatoló, vagy az önző fa*sz.

2011. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én az vagyok =( és sokan leszólnak nem jó dolog az......
2011. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hol lennénk szerinted? Dugunk non-stop. Most kis pihenőt tartok és megyek vissza lecummantani egy szomszédot. :)
2011. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hol vagy? Merre vgy?

Már megyek is!

2011. febr. 4. 17:48
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem rosszból kérdeztem!
2011. febr. 4. 19:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Debreceni vagyok. :) Utolsó voltam.
2011. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kár! Pedig jól ell lettünk volna!
2011. febr. 4. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!