Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogorvos- paciens randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogorvos- paciens randi?

Figyelt kérdés
A tegnap jartam fogorvosnal, aki 2 bolcsessegfogamat huzta ki. 5-6 orara a huzas utan felhivott a fogorvosom, es megkerdezte, hogyan erzem magam. Rendkivulien jolesett, es bevallom, hogy meglepett a hivas, mivel meg soha semmilyen beavatkozas utan nem hivott fel engem orvos,hogy megkerdezze, hogy vagyok. A ferjem szerint viszont, tetszem a fogorvosnak. Szerintem pedig, itt egy lelkiismeretes dokirol van szo, semmi tobb. Mi a velemenyetek?
2011. febr. 7. 04:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Habár meglehet, hogy tetszel neki, de miért kell egyből gyanakodni, ha felhív, hogy hogy érzed magad? Majd ha holnap meg holnapután is hív, akkor lehet gyanakodni, de addig nem kell. Azért a bölcsességfog húzása eléggé nagy beavatkozás, lehet tényleg csak érdekelte, nincs-e valami komplikáció. Meg persze lehet, szimpi is vagy neki, mint ember.
2011. febr. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

tehát paritásos alapon gondolod. 1 tömésért 1 tömés.

szintiszta barter üzlet.

na viccet félretéve, vagy maszek orvosnál jártál aki meg akarja tartani az ügyfeleket,vagy csak kedves volt az orvos.

nem hiszem hogy másért hívott volna fel.

vagy tett bármilyen halvány célzást másra is?

2011. febr. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nehéz műtét volt, persze hogy felhív az orvos, hogy mi van veled?/ A lelkiismeretesebbje/.Ne vonj le ebből semmiféle téves konzekvenciát! Egyszerűen önmagát is igazolni akarta ezzel, hogy jól vagy.
2011. febr. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
paciens = páciens
2011. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fáj rád a foga :)
2011. febr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi, csak tényleg az állapotod érdekelte. Az orvos lelkiismeretes volt és gondolom maszek betege voltál,akik után szoktak érdeklődni. Az én nőgyógyászomat is bármikor zargathatom telefonon mindig készségesen válaszolt, bármelyik betegét képes akár hajnalban is fogadni.

Szóval szerintem a férjed téved,a orvosod pedig jó fej:)

Én is most keresek fogorvost, szóval ha megírod melyik megye és véletlenül épp a közelben, akkor kipróbálom:)

2011. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Nem Magyarorszagon elek. Mekkerdeztem mas itt elo ismerosom is, es valoban, itt az a szokas, hogy egy komolyabb fogorvosi beavatkozas utan, felhivjak a pacienst. Most mar nyugodtan megyek a dokihoz a kovetkezo beavatkozasra.
2011. febr. 7. 17:51
 8/8 A kérdező kommentje:
Elnezest az ekezetek hianyaert, es javitok "megkerdeztem"
2011. febr. 7. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!