Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Par napja jottem ossze baratno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Par napja jottem ossze baratnommel, es arra gondoltam hogy elvinnem Budapesten vacsorazni egy etterenbe, mindketten fiatalok vagyunk, szeretunk elegansan oltozni,10-15 ezer kozott gondoltamkolteni maximum. Tudtok ajanlani megfelelo ettermet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Andrássy úton a Goa étterem.Én oda vittem mindig a ribiket.

Kis kaja,pia aztán zsupsz,irány az ágy.Egy 10esből megvan és elegáns plusz finom is a kaja.

2011. febr. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pesten rengeteg étterem van, szerintem a neten keresgélj.Amúgy nem minden az ár, lehet egy olcsóbb helyen is finomat, avgy finomabbat találni.Szerintem nézegess a neten,mert ott raknak fel étlapot is.AMúgy a svédasztalosak jó helyek, van a Trófea éttermek. Ott finom kaják vannak és sok a választék, árban kb annyi amennyit szánni akarsz.Ha elegáns kell, azt így most nem tudok.
2011. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Adri baba válasza:
Westend (Leroy)
2011. febr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!