Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha megismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha megismerkedtem egy fiúval és először azt hittem szeret, meg mások azt mondták, de nekem ő bevallta, hogy maximum csak bejövök neki mint barát?

Figyelt kérdés
Már többször is voltunk együtt régebb, és már akkor nagyon megtetszett. Most pedig szétrobban az agyam, olyan szomorú és mérges vagyok egyszerre!
2011. jún. 14. 16:16
 1/4 Joy Turner ***** válasza:
Bejössz neki, mint barát? Nekem a barátaim nem szoktak bejönni. Hány éves ez a srác?
2011. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14, én meg 13 és fél. Tudom most kicsit gyerekesnek nézhetsz..
2011. jún. 14. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát persze, hisz 13 és 14 év ez max egy általános iskola vége, nem? No de a fiú részéről legalábbis látszik, hogy számára egy lány aki bejön is lehet barát --> ha te ne adj isten szerelmet meg hasonló komolyabb dolgokat vártál akkor azt ott nem kapod meg. Tégy meg annyit, hogy leessen a srácnak, hogy ez a csaj nem lesz az övé és keress másikat.
2011. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi
2011. jún. 15. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!