Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez egy előjel további féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy előjel további féltékenykedésre számíthatok?

Figyelt kérdés

2hete jöttem össze a barátommal, és már megkérdezte, hogy ugye nem fogom dobni őt egy fiú ismerősöm miatt, aki elhívott sétálni, és mondtam, hogy ha nem lesz más dolgom megyek.Tudja a fiú, hogy van barátom, és a barátom is tudja, hogy csak a srác szerelmes belém én egyáltalán nem viszonozom az érzéseit, maximum elbeszélgetek vele ha nincs jobb. Egyből beszervezett egy programot, hogy ne menjek sétálni a fiúval. Persze, hogy elhalasztottam a sétát. Mit várhatok? Rosszabbodni fog? 3napja elnézést kért, amiért féltékenykedett.

L


2011. febr. 10. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet kicsit furcsa lesz, de neveld meg :) Próbáld elhitetni vele hogy nincs szükséged másra, hogy boldog légy.
2011. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érthető, hogy aggódik. Én sem venném jó néven, ha a barátom olyan csajszival lógna, aki nyilvánvalóan bele van zúgva. Húznám a szám én is, de ennyi. Eltiltani nyilván nem lehet. Ha csak ennyit kérdezett a barátod, de nem hisztizik miatta folyamatosan, az még nem gáz. Csak félt téged.
2011. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!