Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Nem tudok dönteni.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és megismerkedtem neten egy 18 éves lánnyal.Órákat tudunk msn-ezni de van pár dolog ami zavar.

Az első hogy menni fog majd egyetemre és így majd átmenne távkapcsolatba a dolog ami nekem már volt és nem bírtam sokáig.

A második hogy azt vettem észre hogy van benne egy kis roma vér is ami annyira nem tetszik.

A harmadik ami a legrosszabb hogy hiába tetszik azért meg jól elbeszélgetünk még mindig a volt barátnőm hiányzik és ezért sokszor nincs kedvem elmenni a randira mert félek h nem érezném jól magam.Ti mit csinálnátok? Elmennétek a randira?


2011. febr. 11. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Nem kell ezt erőlteti, azért, hogy legyen valakid, fordítsd másra a figyelmedet, olyan csajra, aki mellett nem gondolsz a volt bnődre sztem!

2011. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval :)


Mivel rasszista kijelentéseket nem kéne tenni, ink csak annyit mondok, hogy keress olyan csajt aki mindenben passzol hozzád, és ne menjen át távkapcsolatba a dolog..


Távból közelibe jó (én is ezt tervezgetem épp) de frdítva kevésbé...

2011. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ferike mi mindenben egyetértünk én úgy látom :)

Az a randi nem jó amire félsz elmenni! Az a jó amire úgy mész, h már előző nap majd bele betegszel annyira akarod h holnap legyen :)

2011. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát én is azon a véleményen vagyok h nem kéne ezt erőltetni.

Meg már azt veszem észre h nekem ez az 5 év különbség már sok. De nem gáz ha este msn-en lemondom a holnapra tervezett randit?

2011. febr. 11. 11:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Hááát, az egy kicsit izééé...gázos ha msn-en mondod le, mondjuk nem tudom mennyire szoros a viszonyotok...érted...ha úgy randiztok, hogy kézenfogva meg csókok stb akkor már kínos msn-en lemondni sztem...vagy menj el és mondd meg neki, hogy ez most nem fog menni, azért ne részletezd, hogy sötét, meg ilyenek :)
2011. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Holnap találkoznánk először.eddig csak msn-en beszéltünk 2 hétig minden nap.
2011. febr. 11. 11:47
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak azért akarom msn-en h ne Buszozzon ő is feleslegesen csak azért h elmondjam neki h nem fog menni.
2011. febr. 11. 11:49
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor mondd le, ha tényleg úgy érzed, hogy nem fog menni, de azért nem akarom én eldönteni helyetted, vagy dönthetsz úgy is, hogy adsz neki egy esélyt, találkoztok és lehet, hogy jó lesz, nem tudom!

Csak akkor mondd le, ha tényleg biztos vagy benne, hogy nem megy majd a dolog!!!

2011. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd még estig eldöntöm h mi legyen csak szerettem volna tanácsokat kérni így azért könnyebb lesz :).
2011. febr. 11. 11:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit remélem jól döntesz!
2011. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!