Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes ez alapján dönteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ez alapján dönteni? Minden a külső?

Figyelt kérdés

3 hete együtt vagyok egy csajjal , kinézetre átlagos , de elég kedves , ezért úgyvoltam vele ,hogy megpróbálom.

Tegnap láttam , hogy a mellei eléggé lógnak , meg mindkét kezén van valami égés féle seb , ami évek óta ottvan, az az igaszság , hogy elgondolkodtam ,hogy ezeket az apróbb "esztétikai hibákat eltudnám e nézni ? .. Egyébként nagyon aranyos , kedves stb , szóval azzal nincs gond .

Help .. vélemény ?

Ja én 23 , ő 21


2011. febr. 6. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem hagyjad,ha most zavar később is fog.Bár engem nem zavarna,ha amúgy minden ok,de mások vagyunk.
2011. febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezt neked kéne eldöntened, fogalmam sincs. Kérdezősködhetsz neten de sokkal okosabb úgysem leszel. És azt se tudom megmondani helyetted hogy igen elfogod tudni nézni őket vagy nem.
2011. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

hát ezt tényleg csak te tudod eldönteni.

ha jól érzed magad vele,akkor maradj vele,az meg nem számít,hogy mások mit gondolnak...jó részben igen,de ha egyébként nem bányarém,meg a stílusa is normális akkor semmi gond.tökéletes nő meg nincs.

2011. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Először is én nem jönnék össze olyannal, akibe nem vagyok szerelmes (soha nem is jöttem össze olyannal...). Ha pedig szeretsz valakit, akkor bármilyen testi hibát elnézel neki- sőt, azzal együtt szereted.

Nekem csupra stria a fenekem és a combom (vékony vagyok, a hirtelen növéstől lettek), ráadásul narancsbőrös is, a barátomat egyszer megkérdeztem, hogy nagyon undorító e és zavarja e, és kinevetett, hogy hogy gondolhatom, hogy érdekli ez...

Szerintem ha nem szereted a lányt, pláne nem szereted úgy, hogy "észre se vedd" a testi hibáit, akkor nincs értelme együtt lennetek.

20/L

2011. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ez eddig oké ,de szerelem se alakul ki 1 hét alatt ..

igazság szerint olyan egetrengetően nem zavarnak ezek a dolgok , sőt kezdem megkedvelni , de mégis bennem van az a kérdés , hogy érdemes e emiatt szakitani valakivel ..

2011. febr. 6. 12:47
 6/14 anonim ***** válasza:
nem a külső a legfontosabb, hanem a belső.ehhez tartsd magad
2011. febr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát a kérdésre nem tudok érdemlegesen válaszolni, de tök rosszul érzem magam a lány helyett. Mert tudod szerintem őt is zavarják ezek a dolgok, és ha megtudja, hogy emiatt szakít vele egy srác... hát szar lesz neki.

Amúgy ezt csak azért mondom, mert nekem is van egy ilyen szépséghibám, amit csak a hozzám közel állók tudhatnak meg, idegen nem. Egész éltemben szorongtam emiatt, és ha összejönnék valakivel és ezért szakítana velem kissé összezuhannék.

2011. febr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fogadd el, tökéletes ember nincs, akárhány lánnyal fogsz összejönni mindig fogsz rajta hibát találni... Ne a külsőségek miatt legyél együtt valakivel. Ezek nem olyan eget rengető dolgok, nekem is vannak hibáim mint mindenkinek és az a szerencsétlen lány se tehet azokról amiket leírtál. Neked nincsenek hibáid?
2011. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
kár volt odaírni a korod, kb 17 körülinek gondoltalak volna, hogy ekkora problémát okoz neked
2011. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező nem minden külső gondolom te se vagy olyan tökéletes ! rajtad is lehetne hibát találni ! azért , hogy az ember őszintén szret vkit nem éppen azzokat a kis apró testi hibákat nézzi hogy jaj van neki csikok a mellén jaj kicsit lognak .Hanem arra ami megteszet az illetőbe mondjuk a természte a szép szeme haja Most azért gondoljunk bele ugye a legtöbb nőnek szülés és szoptatás utűán megváltozik az alakja .Sportal lehet rajta javitani de nagy részüknél olyan mint mondjuk 18 éves korában volt már nem lesz ! Nos ebben az esetbe kicsit hülyén venné ki magát a dolog ha a férfi azért ott hagyná a feleségét vagy barátnőjét

mert mondjuk kicsit lognak a mellei.

2011. febr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!