Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ciki/baj ha ribanc a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki/baj ha ribanc a barátnőm?

Figyelt kérdés

Mamája szerint ribancosan öltözik (piros harisnya [buliba])

Amikor rácsaptak a seggére erőből csak ordította hogy naa majd nevetett.

De velem elég rendes és kedves..

Szerintetek ribanc? Nagyon gáz ha el kezdek vele járni?


2011. febr. 13. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ha téged nem zavar, hogy azt kell majd vissza hallanod, hogy ezzel meg azzal mit csinál akkor nem gáz...
2011. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát zavarna, de annyira belé szerettem hogy az jobban zavarna ha nem lennénk együtt.. :S Nem tudom mit tegyek..
2011. febr. 13. 23:22
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Ennyit mond,hogy naa?Szép.Én visszakézből úgy telibe verném a csóka fejét,hogy nyekkenne.Én is ribanc vagyok,de csak otthon a pasimnak(már amikor van),mint minden nő.A piros harisnya eleve tré.Te tudod,csak húzz gumit,bár az sem egy életbiztosítás.
2011. febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Már ne is haragudj, de ha minket- aza áétalad sosem látott, idegen embereket- kérdezel egy ilyen fontos, magán, intim témában, akkor eleve kudarcra van ítélve a kapcsolat. Másrészt, ha gondolkozni kell azon, hogy xy jó-e mint pár, akkor a válasz: nem jó, mert is akarod őt párnak. A harmadik, ahogyan leírtad ebben a pár mondatban a csajt, igen, elég ribancos lehet, ez nyilván zavar majd téged, és ha nem akarod, hogy rajtad kívül másnak is rázza magát, és más is csapkodja a seggét, akkor inkább keress egy olyan lányt, aki nem élvezi, ha idegen fiúk nyomulnak rá!!!!

21/l

2011. febr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem ciki. Neked?
2011. febr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem szereti csak nem csinál akkora problémát belőle. (másik csaj még annyit se mondott pedig nem ribanc)

És sehogy nem lehet lebeszélni a "ribancságról"?

2011. febr. 13. 23:40
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogod tudni erről lebeszélni. Két opció létezik:

a) ismerve a dolog kimenetelét, nem kezdesz vele.

b) adsz egy esélyt a kapcsolatnak, tudva, hogy jó eséllyel nem fog örökké tartani és így tulajdonképp csak kihasználod a lányt.

Neked kell tudnod utána tükörbe nézni, szóval te döntesz.

2011. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Nem ribanc csak fiatal. Gondolom.. Majd kinövi, ettől még lehet hűséges. Nem minden csinos és kihívó csaj ribanc.
2011. febr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

énis így reagáltam multkor, mikor rácsaptak a s*ggemre, mágsem fekszem le mindenkivel... + piros táskám van, amire azt mondják, h r*bis, de nem izgat.

ennyiből nem tudhatod, h ribanc-e, csakm szeret másoknak tetszeni. sztem próbáld meg vele, aztán ha nem jön be, hát úgysem kell örökre együtt maradnotok, ennyi.

2011. febr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ilyen hogy "ribanc" nincs is. Végülis az a ribanc, azaz prostituált, aki pénzért ad szexuális szolgáltatást.

Gondolom ez a lány nem csinál ilyet és nem is fekszik le mindenkivel.

2011. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!