Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyanok, akik első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik első leszólításkor egy lány fele, bármit tudnak mondani, magas a kezdeményező készségük?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogyha meglátnak egy csinos lányt, és le akarják szólítani, akkor bárhol bármilyen helyzetben feltudják magukat találni és bármilyen eszközt bevetve leszólítani? :D
2011. febr. 14. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
biztos van olyan én nem ide tartozok:(
2011. febr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ilyen vagyok, viszonylag bírom a magas szociális nyomást, egyáltalán nem vagyok szégyenlős :)


Gyakorolni kell rengeteget, előszöt nem csinos lányokon hanem ismeretlen embereket szólíts le egy egy random kérdéssel. Egy idő után nem fogsz semmilyen helyzetet kínosnak érezni és egy vadidegennel is úgy tudsz beszélni, mint ha anyukáddal beszélgetnél a nappaliban :)


Gyakorlás, szorgalom és beszédkészség függvénye az egész :)

2011. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen én ilyen vagyok, nem nehéz, annyi az egész, hogy nem kell véresen komolyan venni, másodszor tudni kell, hogy egy nőt meghódítani nem olyan hű de nehéz dolog.

20f

2011. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ferikeee.

A 16 éves nagy csajozó májer. Besz.rás. Bár az az igazság, hogy interneten mindenkinek kicsit izgalmasabb az élete...

2011. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem mindenki képes rá ezért is van minden helyes lánynak barátja.
2011. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Leszólítani mindenki képes, a siker viszont már a külsőn múlik.
2011. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bár ilyen lehetnék... de már a beszédkézség sincs meg... beszédhibás vagyok... így még köszönni se szeretek.
2011. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én is ilyen van de volt már olyan is h leszólítottam egy nagyon szép lányt de csak dadogtam az idegességtől, de rájöttem h egy jó mély levegő és menni fog minden.16F
2011. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én leszólítom, mint a pinty, na de mit mondjak? Na jó, az évek meghozták, hogy erről is legyen pár elképzelésem, de többnyire nem állok oda stand-uppolni, ha legalább biztatóan rám nem néz a lány.
2014. dec. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!