Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak a rapidrandival kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket, csak akkor írjatok, ha már részt vettetek ilyen programon. Azoknak a véleményére nem vagyok kiváncsi, akik még nem voltak, de szerintük ez hülyeség, stb., stb.
2011. febr. 15. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

mozi: kényelmetlen volt, mert a srác vállára dőltem és nyomott a karfa,viszont sötétben és félhomályban jól lehet csókolózni

séta: ha alakulóban van a dolog, akkor egy rejtettebb, kevésbé forgalmas helyen nagyon romantikus, ha nincs hideg

14L

2011. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de félreértetted a kérdést. A rapidrandi az, amikor van 7-7 (v. több) lány és fiú, egymással szemben ülnek, és van pár percük beszélgetni, majd odébb ülnek eggyel, és ezáltal mindenki tud ismerkedni mindenkivel. Asszem gyorsrandinak is hívják, ha jól tudom.
2011. febr. 16. 08:37
 3/5 poiu ***** válasza:
Én csak olvastam erről, Amerikában népszerű és azt mondják, hogy működik. Pár perc alatt kiderül, hogy valaki rokonszenves vagy nem, és ezzel szűkül a kör. Magyarországon is megy már?
2011. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, interneten már láttam ilyen hirdetéseket, főleg bp.-it, de vidéken is vannak. Én még nem voltam ilyenen, ezért érdekel, h. milyen lehet. Talált-e már vki itt párt?
2011. febr. 17. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár én nem voltam ilyenen,de a barátnőm már volt.

Szerinte nem lehet normálisan ismerkedni, mert szinte mindenki ugyanazt kérdezi vagy próbál nagyon vicceset kérdezni. Szóval az egész erőltetett, hiszen 7 perc alatt akarod meghódítani a másikat.

Azt mondta ő a végén már történeteket talált ki,mert nagyon uncsi volt mindig ugyanazt mondania pl. egyszer titkárnő volt egyszer ovónő.

Szóval neki nem jött be.

2011. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!