Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy hónapja járok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja járok a barátommal, de azt érzem, hogy nem vonzódok hozzá, illetve szeretem, de ez nem szerelem. Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Már többször is elgondolkoztam rajta, hogy szakítani kéne, mert úgy érzem, hogy nagyon korlátoz engem, megfulladok a szeretetétől. (elég bújós) A szívem fog megszakadni ha megteszem, nem is tudom hogyan/mit mondjak neki. Teljesen biztos vagyok benne, hogy jó döntés, de annyira képtelen vagyok megbántani valakit, hogy már csak sajnálatból is elbizonytalanodok. Jó döntés? Pénteken alkalmas lenne? Úgy gondoltam addig még valahogyan túlélem, mert ha pénteken szakítok könnyebb lesz neki, hogy ott a hétvége. Tanács, vélemény?
2011. febr. 15. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok választásod nincs.
2011. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az lesz a legjobb,ha irsz nekem privát üzenetet,és megismerkedünk xDDDDD Nah komolyra véve a szót...sztem igen szakits vele,mert sajnálatból ne legyél vele :S
2011. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!