Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most mit jelentsen? Elmondt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelentsen? Elmondtam egy lánynak az érzéseimet de nem mondott rá semmit..

Figyelt kérdés
:S.Azelőtt h elmondtam volna neki naon jól megvoltunk csomót beszélgettünk...Mostmár alig szól hozzám.Ez mit akar jelenteni?mit tegyek?
2009. febr. 13. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Valószínű, hogy ő még nem érzi ezt, és kissé meglepte a vallomásod. De szerintem ő nem szerelmes beléd, és kellemetlen neki a szitu.
2009. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Azt,hogy nem szeret.Azért kerül mert úgy gondolja,hogy a barátságotoknak vége és igaza van mert TE nem úgy nézel rá egy haverra.
2009. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezd meg tőle. A nőknél semmi sem biztos, lehet ő nem akarja, vagy csak nem akar a karjaidba omlani, de az is lehet, h csak zavarban van.
2009. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát tényleg nem tom.

mert ha kell akk meg mindig önszántából segít mindent suliba nincs valamim akk odaadja az övét mondom önszántából de tényleg azóta keveset beszélünk xal nem tom

2009. febr. 13. 21:07
 5/9 A kérdező kommentje:
légyszi írjatok még ötleteket :)
2009. febr. 13. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:

kérdezd meg te szerencsétlen, milyen ötleteket csak 2 van:

1-Nem akar többet mint barátság

2-Hmm szerintem nincs is ennél több, mi lehet, az apja nem engedi hogy össze jöjjön veled?


Légy egy kicsit bátrabb, én is kb ilyen szitu előtt állok :)

2009. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván nem jössz be neki.
2009. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legjobb,ha megkérdezed töle,akkor fogod tudni,hányadán állsz vele.Aztán nagyszerü lenne ha válaszolna is.
2009. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oks köszi
2009. febr. 14. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!