Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van aki már vett ilyen Férfics...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki már vett ilyen Férficsábítás MesterProgramot, amit az interneten reklámoznak?

Figyelt kérdés

Kérlek az "ez baromság", meg "önbizalom kell, nem könyv" szövegeket hanyagoljuk, ha egy mód van rá!! KÖSZÖNÖM!!!

Tapasztalatokról szeretnék tudni, hogy aki megvette, mi a benyomása az egészről!!!

A cikkek alapján nem rossz, de kíváncsi vagyok,tényleg megéri-e!


2009. febr. 14. 02:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Ez a 21. század tiszta ratyi....pontozzatok le nem érdekel. DE: egy mai fiatal fiu nem képes csajozni, fosik odamenni egy lányhoz, csak msn-en akar csajozni, a mai csajok képtelenek élni a női praktikákkal/csábitásokkal. Nem értem...miez már hogy valaki könyvből tanulja meg a csábítás műveletét?? Ahány ember annyi szokás, annyi jellem...egy könyv képtelen felsorolni az össze embertípust!Igen, láttam hogy irtad hogy ne igy válaszoljuknk, pedig ez a legjobb válasz. Legyél önmagad, iylen könyvek szart sem érnek max a tiniknek. Ne várj megváltást csakmert elolvasod a kama sutrat vagy akar az altalad emlitett ponyvaregenyt, a párkapcsolatok és a női csábítás ennél joval bonyolultabb...mondom én pedig fiu vagyok.

Az élet adjon tapasztalatot ne egy ilyen könyv, mert ezekből nemsokat tanulsz csak csupa általánosítást.

Bocs, de ez a véleményem :d !

22/f

2009. febr. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

"...és a Nők elcsábítása ennél jovan..."

Bocs ezt akartam irni.

2009. febr. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Kedves CASANOVA!

Feltételezem, hogy te a kisujjadból kiszopod az összes létező trükköt, de mivel egyet sem osztottál meg velem, lehet hogy tényleg kénytelen leszek megvenni...

Higgy nekem, nem mindenki olyan szerencsés, hogy egy "jóasegged, oszt' kő'kóla" szövegre rögtön rábukjon!

Nem látom a jó példákat magam körül, és hogy kinek mi és hogy jött be, az szintén csak általánosítás!

Engem az érdekel, hogy érdemes-e beáldoznom öt kilót az ismereteim bővítésére!

Kösz a kommentet, de értelme nem volt :(!

21/l

2009. febr. 14. 03:47
 4/18 anonim válasza:
79%
Ne vedd meg, pénzkidobás. Saját tapasztalatok mellé jó kiegészítés lehet, ha teljes körű rálátást akarsz, de nem létszükséglet. A magadtól szerzett tapasztalatokat pedig nem pótolja, sőt, lehet hogy később sem a saját értékrended, hanem a könyv által diktált "fogjad-dugjad" stílus szerint értelmezed és éled meg a dolgokat. Magabiztosságot nem ad a könyv, nem tanít meg elfogadni magad, ráadásul az ellenkező nemet tárgyként kezeli, lealacsonyítja, pedig minden helyzet és minden ember egész más... nem reális, amiket írnak (a Nicholas Viktor féle Casanova-titokból kiindulva, ami hasonló "mesterprogram")... szóval ha egyéjszakás kalandot, könnyű szexet, felszínes és üres kapcsolatot keresel, vedd meg nyugodtan. Bár még ezek sem garantáltak, mert minden a fejben dől el...
2009. febr. 14. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem a heves reakciókat! Föleg a férfiakét(talán a büszkeséget sérti, ha egy lány szeretne több önállóságot a flörtben....nem tudhatom)!

Én nem egyéjjszakás kalandokat keresek, tehát nem is erre használnám az új infókat!( monogám vagyok :D)

Amit a cikkekből csipegettem, és használtam, az érezhetően bevált, ezért gondoltam, hogy a többi is jó lehet!

Mint egy tankönyv a suliban, vagy mikor vezetni tanulok egy autót.... a fix pontok, amik adnak némi alapot, mások tapasztalatai, amiből látom hogy úgy is lehet csinálni...!

A barátaim nagyotmondó sztorizgatásai sajna édeskevésnek bizonyultak...:/

Valahonnan ti is megtanultátok, nem?

2009. febr. 14. 04:57
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Szia. én csaj vagyok, de egyetértek az első válaszolóval.


Én is néztem még régen, tiszta felesleges megvenni. Max ha van rá pénzed akkor nagy unalmadban... de semmi értelme.


Inkább kérdezz és akkor adunk konkrét tanácsokat.


Különben én még csak 20 sem vagyok és sosem agyaltam azon, hogyan csábítsak el valakit. Beszélgettem vele, 2 perc alatt leszűröm, milyen típus és onnantól tudom hogyan viszonyuljak hozzá. Ha kell mosolygok és kedves vagyok, máskor pedig célozgatok erőteljesen... aztán legtöbbször mindenki megkedvel. Persze van olyan aki egyből elküld mert mondjuk nem jövök be neki, vagy egyszerűen nem tudunk beszélgetni. De nem is bánom az ilyenek legtöbbször hatalmas tuskók. Nem kár értük...

Nem nagyon kell agyalni ezen. Igaz nekem könnyű, mert elég jól ismerem a pasikat, megértem őket és tudom mire gondolnak. Nem tudom egy tipikus nőies nőnek mit kell tennie, nekem elég, ha önmagamat adom.

Szerintem te is azzal nyernél a legtöbbet.

Biztosan izgalmas vagy, és aranyos, kedves, bájos, szép.

Vannak dolgok, amikben jó vagy amikről tudsz beszélni. És kérdezz. És nyugodtan mondd ki néha azt, amit te már túlzásnak érzel mert egy pasi nem fogja egyből vágni, hogy te akarsz tőle valamit. Nekem volt olyan pasim akinek már csak épp, hogy nem mondtam ki, hogy "szeretlek" fél éven át "udvaroltam" neki, és egyszer meguntam elkaptam és... aztán rákérdeztem és azt mondta ő nem is merte remélni, hogy én többet szeretnék. Nem esett le neki :)) Na mindegy, remélem tudtam segíteni, szerintem nincs sok értelme megvenni a könyvet. Okosabb nem leszel, olvasni is unalmas. Inkább próbálkozz az életben 1 év alatt többet megtanulsz mintha elolvasnál 10000 könyvet.

2009. febr. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, társkeresésben egy dolog számít, önbizalom. Azt meg nem lehet pénzért megvenni. Ha egy könyv azt írja, hogy menj oda, mosolyogj rá, akkor meg mered tenni, de amúgy nem? Ilyen nincs. Nem léteznek trükkök, csak nyíltság, merészség. Ha nincs merszed odamenni és nem nyílsz meg a másik felé, veszett fejsze nyele.

És ezek szerintem konkrét tippek, ugyanúgy, ahogy másik kollégám is konkrét dolgokat írt és nagyon igazakat. Ez pont olyan, mint a biciklizést könyvből tanulni. Bizony azt nem lehet, fel kell rá ülni 'oszt néhányszor biztos pofára esel, de csak így tanulhatod meg.

2009. febr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Ja és még valami: "ma 05:12", remélem még van belőled pár a világon. :D Hogy nekem mennyire elegem van a passzív nőkből.
2009. febr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Én az ingyenes verzióra iratkoztam fel, sok sorozata van...Alig használható infókkal. Legalábbis nagyon lerövidítve. Viszont lehet, hogy az igazi, az jó, részletes, csak ugye ingyen nem akarják kikotyogni a hasznos titkokat :)
2009. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor az irok tanácsot (első hozzászóló vagyok).

Azért nem osztottam meg egy tippet sem veled mert nem azt kérted tőlünk, hogy ebben segítsünk.

Tehát:

Egy Nő mindig legyen teli önbizalommal, ez a legfontosabb,bármilyen fura egy fiu csak akkor fog egy csaj utan menni ha kicsit felnéz rá. Legyél magabiztos,ugyanakkor tudd a gátlásaidat,korlátaidat. A Nők legnagyobb fegyvere csupa kétértelmű dolgoban rejlik, egy szemezés vagy egy mosoly a fiu felé általában szimpátiát sugall, de a fiu iylenkor nem fogja pontosan tudni mit akar a csaj (vajon tényleg direkt rám mosolygott??) és mégjobban kiváncsi lesz. Ezek utan a fiu ramenősebb lesz (persze ha kulsore is bejossz neki azért),esetleg odamegy és leszólít, ha nem akkor lehet finoman a tudtára adni, hogy tetszik Neked (szemezés mosolyok, esetleg csavargatod a hajadat, ez a bizonytalanság jele egy lánynál, de a fiukat nagyon beiinditja), persze mindezt csak úgy tedd, hogy nem rohanod le mivel egy Nőben mindig van tartás, nem szabad senkit leszólítanod vagy nyomulnod...hidd el mi fiuk ezt nemigen szeretjük.ha odament a fiu akkor ennyi idősen 2-3perc alatt leszűröd a jellemének a körvonalait, ujabb döntés: szimpatikus első benyomásra vagy sem? Ilyenkor mar nem szamit hogy hogyan nez ki hiszen azt amikor szemeztel vele megallapitottad. Ha esetleg bejon és Te is neki akkor a fiu valoszinuleg (ha van esze es nem nyuszi) keresni fog egy kozos gondolatmenetet amiben egyetértessz vele...ez igazábol bármi lehet, hagyd had bontakozzon ki, de érdeklődve figyeld mit mond. Ha megvan a fő gondolati vonal (pl egy mozifilm), akkor megprobál majd eköré egy programot épiteni, neked ezt végig hagynod kell. mikor esetleg elhiv moziba (vagy akárhova) ne vágd rá hogy "huuuu persze hogy megyek" kcisit gondolkodj, vacilálj pár mp-t. utána már midnen megy magátol....


Kb ennyi az egész...és én mesélem ezt el egy 21 éves csajnak fiu létemre...és még b*zi sem vagyok :) !

Mellesleg nem vagyok casanova, de soha nem ugy jottem ossze csajokkal, hogy mas gondolatait vetettem be, az iylen dolgoknak ösztönből kéne jonnie mind fiu mind csaj téren :) !


22/F

2009. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!