Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van aki már vett ilyen Férfics...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki már vett ilyen Férficsábítás MesterProgramot, amit az interneten reklámoznak?

Figyelt kérdés

Kérlek az "ez baromság", meg "önbizalom kell, nem könyv" szövegeket hanyagoljuk, ha egy mód van rá!! KÖSZÖNÖM!!!

Tapasztalatokról szeretnék tudni, hogy aki megvette, mi a benyomása az egészről!!!

A cikkek alapján nem rossz, de kíváncsi vagyok,tényleg megéri-e!


2009. febr. 14. 02:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Én nem is értem a kérdésedet.

Miért kérdezed hogy megéri e, ha ugyis meg akarod venni, mert minden hozzászólót leszóltál, aki azt mondta nem éri meg...minek kérdezed akkor hogy mi a véleményünk ha a "megéri" és a "nem éri meg" közt csak a "megéri" választ fogadnád el?:)

2009. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
tök jó könyv lenne, ha az összes pasi a világon ugyanúgy lenne programozva, ahogy a könyvben leírták...
2009. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

05:12-es vagyok.

Én nem csak remélem, tudom is, hogy vannak még ilyen nők.

Viszont nem túl sokan - szerencsémre, mert akkor én is csak egy lennék a sok közül ;-)


Továbbra is annyit tudok mondani, hogy semmi értelme megvenni a könyvet. Inkább szexi ruhát vegyél vagy menj fodrászhoz.

off: Van még egy hasonló dolog a feromon parfüm. Na, az se ér semmit. Én még émelyegtem is tőle, amikor valakin megéreztem... És nem azért, mert csak a pasikra hat ;D állítólag a nőkből elismerést, tiszteletet vált ki a másik csaj "vetélytárs" iránt. Hát én konkrétan majdnem kitaccsoltam, a nőre :D nem érdekes...


Különben neked kéne egy olyan pasi (hosszútávra) akit ilyen átlátszó dolgokkal és séma alapján el lehet csábítani?

És csak ennyit nézel ki magadból? Figyelj, szerintem ha nagyon akarnád egy ilyen könyvet te is simán meg tudnál írni. És tutira benned is megvan az, ami az összes többi nőben :) Csak bíznod kéne magadban. Nincs ebben semmi extra. Szerintem ennél a meló, az iskola, a pénzügyek stb. sokkal bonyolultabb dolgok. Még a barátságot ápolni is "nehezebb", mint egy párkapcsolat. Vagyis számomra.

Lehet másnál nem így működnek a dolgok. De szerintem ez akkor is csak jön magától. És ha már taktikázni kell, hogy megszerezz egy pasit vagy, hogy veled maradjon akkor az szánalmas. És átverés, mert manipulálod és nem annak mutatod magad, aki igazából vagy. Na jó, nem akartam durva lenni, csak azért írtam le ezeket, hátha segít.


Addig is barátkozz sokat pasikkal, ismerd meg őket jobban aztán semmiség lesz már odamenni egy ismeretlenhez is akár.

Ha el is utasít, akkor tudd, hogy ilyen megesik. Nem azt jelenti, hogy veled van gond, csak nem passzoltok össze.

2009. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

14:26-os komment!

Azért húztam le az érkező kommenteket, mert nem a kérdésre válaszoltak :)!

Engem olyanok véleménye érdekelne, akik megvették, tudják mi van benne, és nem csak van egy "ne vedd meg, mert az gáz" véleményük!

Szóval aki nem olvasta, az mond egy magánvéleményt, ami oké, de nem válasz, érted már :)?

2009. febr. 15. 23:45
 15/18 A kérdező kommentje:

05:12-es lány:

Köszi, ez nagyon megérintett!

Tudod, igazi nyuszi természet vagyok, nehezen szánom rá magam a kezdeményezésre (nagyokat buktam régebben), pedig a külsőm-belsőm nem is baj!

A másik bibi, hogy nagyon nehezen szeretek meg valakit...!

És ha nem jön össze, sokáig nyomaszt a dolog!

Félelmetes érzés, de valahogy hiányzik belőlem az ösztönösség, nekem nem jönnek elő ezek a dolgok csak úgy!

És így nehéz!:(

Azért köszönöm a tanácsod, majd jobban igyekszem :)

2009. febr. 16. 00:00
 16/18 A kérdező kommentje:

F/22 tegnapról:


Sajnos nekem tényleg nem megy ösztönből az egész, stréber diák voltam a suliban, valahogy kimaradt a kamaszkoromból a próbálgatós időszak, az első fiúm is két éve volt meg!

De ott ő kezdeményezett...:)

Attól hogy fiú vagy, még nem vagy meleg csak mert vannak csábítási ötleteid!

Köszi a tanácsot :)!! Használni fogom!

2009. febr. 16. 00:21
 17/18 anonim ***** válasza:

Megint én az 05:12-es lány :)


Nem tudom, nálam mennyire van meg az ösztönösség.

Régebben semmit nem éreztem soha, most viszont már elég érzelmes tudok lenni. Így talán valamivel könnyebb, mert mindenre ráérzek szinte, de sokszor nehezebb is, mert én már kimondom amit a partnerem még csak épphogy érezni kezd. Emiatt, nagyon vissza kell fognom magam, és csak magamban gondolkozni :)


Nekem is volt sokszor (főleg régebben), amikor nem jött magától ez az egész dolog. Fogalmam sem volt, mit kellene tennem, hogyan kellene viselkednem. Csak azt tudtam, hogy én akarom ezt. de nem tudtam hogyan...

Ilyenkor annyit tettem, hogy odafigyeltem a másikra és leegyszerűsítve láttam, hogy mi az amire vágyik, mit szeretne. És azt adtam neki. Akkor is, ha esetleg nem értettem, miért.


Ez most nem lett túl érthető, ugye? :)) Mindegy.

Röviden: minden jót és sok szerencsét!


Ja és én belenéztem ebbe a könyvbe mert régen órákig ültem könyvesboltban, mert családtagom ott dolgozott... persze meg nem vettem, az igaz. :)

2009. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

15.-ei 22/F!

Téged azért bírnak a csajok mert "értessz a nyelvükön".

Aki nem áll ebben a helyzetbe annak nehéz.Szegény kérdezőt úgy leoltottátok pedig csak véleményt kért.Én nem olvastam a könyvet de talán van abba valami igazság hogy nem könyvből tanulod meg ezeket igazán.

2009. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!