Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt az első csókolozás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókolozás?

Figyelt kérdés

Helló!

Arra lennék kiváncsi hogy nektek milyen élményeitek volt már a csókolozással kapcsolatban .....hol történt hogyan közeledett meg hogyan csinálta mit csinált elötte utána ilyesmikre...köszi...


2011. febr. 21. 16:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát én kicsit bénáztam.Túl gyorsan akartam, aztán csak ilyen platty lett belőle:DD De pár perc után belejöttem, tehát nagyon jó emlékeim vannak.:) Amúgy egy Lidl parkolóban.:D
2011. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
hány éves voltál?
2011. febr. 21. 16:43
 3/21 anonim ***** válasza:
6
2011. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Helló! Nekem 1 kisebb bulin volt. A csók fantasztikus volt, de a pasi egy bunkó. Előtte bókolt, fogta a kezem. Fogadott 1 haverjával melyikük tud megcsókolni :/

(Előtte kb. 1 évig tetszett ez a srác)

2011. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Még semmilyen nem volt... :S
2011. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én is azért kérdezem h készüljek rá milyen lesz stb...
2011. febr. 21. 17:01
 7/21 anonim ***** válasza:
Fölösleges készülnöd rá, úgysem olyan lesz.
2011. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
miért nked milyen volt???
2011. febr. 21. 18:40
 9/21 anonim ***** válasza:

Jó. :)

De egyáltalán nem olyan, ahogy elképzeltem.

Pedig volt időm felkészülni rá...

20 éves voltam. :)

2011. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon jól sikerült! A 20. születésnapom után történt. Nagyon tetszett a srác, aki randira hívott, ismertem is régebbről, második randink volt. Sétálgattunk, aztán leültünk a folyópartra, beszélgettünk, és szóba került a szerelem. Tudta, hogy nekem addig senkim nem volt, tudta, hogy nem csókolóztam senkivel azelőtt. Mondtam neki, nem tudom, hogy kell:D Nem tartotta cikinek, vagy ilyenek, hanem fogta magát, megmutatta, hogy kell:P Ennyi:)

Utána még üldögéltünk ott kicsit. Senki nem járt ott, éjjel volt, ültünk a folyóparton tovább. Aztán amikor utána felkeltünk és sétálni mentünk, már fogtuk egymás kezét:)

21/L

2011. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!