Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nehéz az első csok/csokolózás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz az első csok/csokolózás?

Figyelt kérdés

ez elég furán hangzik ez a kérdés tudom de a fiú észre veszi , h a lány elöször csokolozik? Hogy kell csokolozni mi a lényege ?


bocs ezért a kérdésért


2008. nov. 10. 16:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Ne aggódj, ösztönösen fog menni a dolog.
2008. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne nehéz?:) ez olya naranyos kérdés:) nyugi nem nehéz...
2008. nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
jó hát nem tudok meg valami sokat abból , h ösztönös:D:D lehet , h megharapom véletlenül vagy nem tudom:D
2008. nov. 10. 16:20
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Őszinte leszek. :P Nem tudom, mert még én sem csókolóztam. :P De szeretném, ha ilyen barátnőm lenne, aki(t) nem nyalta össze az egész várost. Ne izgulj, szerintem nem nehéz, én is csak azért várok, mert még nem jött el az igazi. :P
2008. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
hehe utolsó vállaszoló :D nem , h nehéz nem épp szó szerint kell venni de áhh :D
2008. nov. 10. 16:24
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Amikor előszőr csókolóztam (jelenlegi párom) nagyszerű volt...sosem fogom elfelejteni...nem tudtam igazán milyen egy IGAZI CSÓK de már nagyon vártam hogy megtörténjen. Igazából rajta múlott minden, én engedtem magam...nem fogod megharapni, nem durván kell csinálni, csak finoman, érzékien...szerintem nincs semmi más ami kárpótól egy jó csókot, azzal akit szeretsz.

Én 18 vagyok 17 évesen csókolóztam előszőr...hidd el, megérte arra várni akit szeretek.

sok sikert, és ne parázz:)

2008. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem fogod tudni megharapni :) Csak lazán, finoman, hagyd, hogy ő diktáljon. Egyébként tényleg olyan ösztönösen fog menni, hogy észre sem veszed.
2008. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%

ösztönösen jön... nem nehéz... nem lehet tanulni... stb. stb...

Ha viszont úgy érzed, hogy szívesen gyakorolnál, akkor vegyél egy zacskó cukorkát (amit szeretsz) és próbáld érzékien elszopogatni a cukorkákat. Mire a zacskó végére érsz, meglesz a kellő önbizalmad

2008. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat biztos nem nehéz meg nem halok bele de az önbizalom is kell :D
2008. nov. 10. 17:35
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudom,hogy most nagyon izgulsz,de ez így jó,ettől izgalmas az egész!

Sok sikert! majd írj,hogy mi volt!

2008. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!