Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jelentheti azt hogy érdeklödik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentheti azt hogy érdeklödik irántam? (lent)

Figyelt kérdés
Nem is olyan rég megtetszett egy lány és bejelöltem Facebookon!Utána próbáltam felhivni magamra a figyelmet(hozzászolásokkal,lájkolásokkal)de semmi!De aztán a napokban egyszer csak megint kivolt neki irva valami amihez hozzászóltam,de azthittem h megint nemfog rá reagálni semmit!De tévedtem...söt utána ő is lájkolt nálam 3dolgot akkor...és azóta is tette már nem is 1x!Azért gondolom hogy esetleg felakarja hivni magára a figyelmet!
2011. febr. 22. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 12 lájk és 34 bökés kell ahhoz, hogy kijelenthessük, hogy szeret téged.
2011. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Istenem, hova fajult a világ :/ A facebook lett az élet, nem is tudom, a mai emberek zöme belehalna ha egyszercsak összeomlana a facebook...
2011. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne a lájkokkal foglalkozz már. irj rá h mizu.kérdezzgess tőle. h áll a pasikkal?..stb ha már facebook,akk használd a chatet is :)
2011. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ja,én 15 éves vagyok, mégsem forog az életem a facebook körül, a lány akit meg elhívtam randira azzal meg chaten beszéltem meg, amit mondjuk megtehettünk volna msn is vagy szinte akárhol...ne a lájkokban mérd hogy ki mennyire szeret-.- sok kis h*lye p*csa kiírogatja egymás falára hogy "szeriii" "lávvv" és k*rva sok szívecske, meg az olyan f*szságok hogy "tedd ki ezt minden ember falára akiért bármint megtennél", az ilyeneket mindenki kiteszi mindenkinek a falára de szerinte van olyan aki ezt komolyan is gondolja? nem hiszem...-.-"
2011. febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!