Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, mit gondoltok egy olyan anyrol aki vegetarianus?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 09:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy fura. Nem hiszem hogy tudnék járni vele.
2011. nov. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Antimod ***** válasza:
83%
Azt, hogy nem eszik húst. Na és?
2011. nov. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy nem illik hozzád, te kannibál, jobbat érdemel, mint te.
2011. nov. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem kizáró ok, de azért valszeg vmi nem stimmel vele.
2011. nov. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Egészségtelen, de ő legalább nem azt hajtogatja mint a sok nyomorult ökör hogy "nem vagyok én kecske" úgy felb@ssza az agyam mikor eszek és ezt hallom... Egyen mindenki mindent és akkor minden rendben lesz!
2011. nov. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Antimod ***** válasza:
45%
Nem csak állatszeretetből, egészségügyi okokból is sokan vegetáriánusok. Szerintem mondjuk az ember mindenevő, kevés hús így hozzátartozik az egészséges étrendhez, de ők tudják.
2011. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Nálam esélytelen lenne.

27F

2011. nov. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel semmi bajom sincs azt ehet tőlem amit akar egészen addig, amíg ő nem fog beleszólni, hogy én mit eszem, és nem akar áttéríteni a vegetáriánus kajákra . Szóval ez nálam nem kizáró ok . 24f.
2011. nov. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

egeszsegtelen,de az o dontese...

ha nem zavarja,hogy o vacsoranal nyuleledelt eszik,amig en(teszem azt)csirkemellsonkat,akkor kit erdekel???

2011. nov. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
5%

AZt, hogy nem normális. Rengeteg olyan tápanyag van, ami kizárólag a húsban van, hiába zabálunk zöldségeket, nem ugyanaz. Az ilyen csajok aztán majd jönnek azzal, hogy milyen egészségtelen, hogy húst eszek, meg, hogy mennyire káros stb.

Hippikkel nem kezdek.

2011. nov. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!