Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet ebből valami, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami, vagy inkább felejtsem el?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk a sráccal.. Ő a suli középpontja, a nagy csajozós, a népszerű, stb.. Minden lánynak bókol, stb., de közben barátnője is van. nekem állandóan szépeket írogat, mindig el is hiszem, amit mond, aztán eszembe jut, hogy valószínűleg minden lánynak ilyeneket mond.. nekem tetszik, de ezt a barátaim előtt nem vállalom fel, mert kiröhögnének, hogy miért pont vele kezdek ki... egy barátnőmnek viszont tetszik, és ha a srác szembe jön velem a folyosón, mindig puszit kér és megölel, de ezt nyilván nem csinálhatom a barátnőm illetve a többiek orra előtt. mit tegyek? elfelejtsem, vagy ráhajtsak?
2011. febr. 25. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Hali,


Én amondó vagyok, hogy beszélj a sráccal őszintén, és ha hajlandó megváltozni, akkor nem látom akadályát a kapcsolatnak.:)

Amennyiben nem, a kérdésre igen a válasz. Felejtsd el.

2011. febr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ma kifejtette msnen, hogy szerinte nagyon szép és aranyos vagyok, hogy mindent amit mond nekem komolyan gondol, és hogy vonzza, hogy nem tud velem könnyen 1ről a 2re jutni. mondta, hogy barátnője van, de hozzátette, hogy később viszont bármi lehet. azt mondtam, jegeljük a dolgot amíg van barátnője. erre azt mondta h jó, addig jól megismerhet. egy barátnőmnek elmeséltem ezt, és ő azt modnta, hülye vagyok, ha hiszek neki, mert minden lánynak ezt mondja.. nem tudom, hogy az eszemre vagy a szívemre hallgassak .
2011. febr. 25. 23:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondold végig, te mennyire örülnél, ha járnátok, és így viselkedne más lányokkal...
2011. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen nőcsábászoknál mindenki azt gondolja hogy na majd mellette megváltozik minden szép és jó lesz... :(

Engem figyelmeztettek, mielőtt összejöttem az exemmel, hogy nagyon szereti a nőket és állítólag volt már egyszerre több barátnője is. Hát nem hittem nekik. Kb. 10 napig működött, amikor szakított velem arra hivatkozva hogy "nem tudja, mit érez" Aha, másnap megtudtam hogy egy este alatt, hullarészegen legalább 5 csajjal kevert. Mondanom sem kell, hogy kicsit pipa lettem rá:D

És pluszba még poén, hogy én voltam az, aki alig bírta őt elfelejteni. Egy hónapig szinte semmi másra sem tudtam gondolni.. na mindegy, régen történt:D (fél éve)

De akkor is hát nem tudom, szerintem ne add meg magad. Tudom hogy nehéz de muszáj kibírnod.

Vannak ilyen pasik szép számmal amúgy. Javíthatatlanok. :D

2011. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A ribancpasi nem változik. Hanyagold.
2011. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!