Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Rám van szállva. :|

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rám van szállva. :|

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óta ismerem ezt a fiút..de rám van szállva...kb 2 éve..és nem tudom hogy koptassam le, hogy ne tartson köcsögnek...:| segítsetek már lécci
2011. febr. 27. 11:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

11:59 nem mondtam még meg neki..am meg.. igen..elég fontos barátom.és nem akarom elveszteni

szeretem.(úgy mint barátot)

2011. febr. 27. 12:20
 12/15 anonim ***** válasza:
Elsőnek is mond meg neki nyugodt körülmenyek között hogy nem akarsz tőle semmit....a masik fontos dolog az hogy ezzel csak jót akarsz neki ugyanis a saját idejét húzza...emlitsd neki azta két évet + azt is hogy mennyi mindent csinalhatott volna azon kivül hogy rad volt szallva...mas csajokkal ismerkedhetett volna stb stb... és nemakarod hogy elhuzza az idejét egy olyan lányért akit soha nemfog megkapni ..ha ezt felfogja akkor nemlesz vele gondod :)
2011. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Csináld azt hogy megkérdezed tőle valahogy rátereled a szór hogy most bejövök neked? mostanság olyan furán nézel rám :D mert Én nem tudnálak úgy "barátként" elképzelni. Ez egy módszer a sok közül am sok szerencsét;)

18/F

2011. febr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 napietus ***** válasza:
ebben a helyzetben őszinteségre van szükség. tudnod kell, hogy akármilyen finoman is fogalmazol, nem fog neki jól esni. de túl lesz rajta, és később értékelni fogja az őszinteségedet. egyébként ezt már régen meg kellett volna tenned...
2011. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
megtettem..és megértette... :| köszi a segítségeket.!!!
2011. febr. 27. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!