Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan rá van szállva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan rá van szállva a barátomra, mikor állítja már le magát?

Figyelt kérdés
Az egyik volt osztálytársam (lány), akivel azóta nem nagyon tartjuk a kapcsolatot, csak néha-néha találkozunk, szokott írni komikat májvipen. ( Legutóbb minden képemhez írt ) Ez nem is zavart, egészen addig, amíg el nem kezdett ott a barátommal flörtölni. Most azt hiszi, hogy nem veszem észre a célozgatásait, de hát tévedett... ( amm meg van barátja...de nemtudom, hogy mit képzel...flörtöljön vele -.- ) A barátom meg szokott védeni, ha a csaj olyat ír, hogy elvesz majd a barátomtól. ( mert ilyeneket is szokott írni... ) És én úgy vettem észre, hogy a barátom vevő ezekre...ilyen smájlikkal megrakva: XP ...pl írta a csaj, csak úgy hülyeségből, hogy ő egy vámpír, a barátom meg: jó lenne egy házikedvenc a családba XP. Ezt most hogy értsem? Lehet hogy paranoiás lettem...? Hogyan állítsan le a csajt?
2010. ápr. 28. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátoddal beszélj,hogy ez Téged zavar.Szerintem őt is zavarna ha Te flörtölnél egy fiúval.Érzelmileg az embert az ilyen dolgok meg tudják viselni.A másikat meg sz@rd le! Szó szerint!
2010. ápr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj a barátoddal, hogy téged zavar ez az egész.Engem is nagyon zavarna.Az ilyen kis k..rvákat meg fel tudnám rúgni.
2010. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem mondod? T.T
2010. ápr. 28. 08:24
 4/4 anonim ***** válasza:

elsősorban a barátodnak kellene leépíteni a csajt, meg távolságot tartani vele, nem reagálni, mert az ilyen hülye kis ragacsokkal másképp nem lehet bánni..

álljon már a barátod a sarkára!!!

csak azzal lehet igy szorakozni, aki Hagyja magát!

2010. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!