Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha félek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bredács kérdése:

Mit tegyek ha félek az első randimtól?

Figyelt kérdés

Attól félek hogyha meglátom akkor nem merek szóhoz jutni vagy kifogyok a szavakból.


Előfordul az is hogy nem merem megfogni a kezét.


lécci irjatok jó válaszokat


falusi parasztok nem érdekelnek.


2011. márc. 1. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én í'tam vóna neked jó 'tleteket, de mivel faluba' lakom és és a fődbő' élek, így látom a véleményem nem érdeke' téged.
2011. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

falusi parasztok?

szánalmas szerintem elöbb néz tükörbe.

2011. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nebula válasza:

szánalmas az utolsó sor...

de különben ez természetes...izgulsz annak a közelébe aki tetszik...mi ebben a meglepő?...mikor érsz a találkozó helyére, ne állj meg, csak vegyél néhány mély levegőt, mosolyogj, ez legtöbbször segít



az utolsó mondatodon pedig gondolkozz el...a te "őseid" honnan származnak?...

2011. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha félsz az első randitól, akkor az egy jel, hogy ideje tovább folytatnod a Barbie-zást.

Puszi.


Ede a tanyáról

2011. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na akkó elmondanám hogy ez egy rasszista kijelentés volt.

"falusi parasztok" mint városon kívül lakó paraszt (földműves) emberek nem szólhatnak hozzá a te nemes, becses kérdésedhez.

Sajnos nálunk elterjedt szokás a bunkó embereket parasztnak hívni, ami nagy szégyen a magyarságunkra hiszen ha ők nem volnának, te ma nem zabálnál omlós csirkét.


A kérdésed nem is érdekel, nem hogy válaszoljak rá,(pedig pesti vagyok engedélyezted), de a rasszista kérdésed mivel nem törölték ezért gondolom az én kommentem sem lesz törölve!


CIGÁNYOK nem érdekelnek.

2011. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már elnézést de aki falusi az már röktön paraszt is?? Szerintem tiszta szégyen, hogy ilyet ki mersz jelenteni. Én mint "paraszt" ember felháborítónak tartom, hogy ilyet ki mersz írni. Szerintem én 17 évesen falusi létemre kultúráltabb ember vagyok mint Te vagy néhány más városi ember. Csak sajnálni tudlak, hogy azokról akik megtermelik az ennivalód ilyen véleménnyel vagy. És mivel én paraszt vagyok így nem válaszolok a Te kérdésedre.
2011. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!