Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Letörölte az üzeneteimet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letörölte az üzeneteimet. Ezek szerint már nem vár rám?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, volt egy kapcsolatom, majd annak végetérésekor 2 hónappal később jött egy újjabb jelentkező. Akkor változások voltak az életemben, iskola végetérése, új hobbi, új munka. Csak egyszer randiztunk. Akart volna többször is, mostmár világosak a szándékai, de én valahogy nem figyeltem rá, nem foglalkoztam ezzel a dologgal, mig egy nap arra ébredtem, hogy megirta többet szeretne, és nem birta ezt már magában tartani.

Kicsit meglepődtem, bár szerintem ezt randin is előadhatta volna, és azóta kicsit vesztett is a vonzerejéből, igy nemet mondtam. Persze nem adta fel, irt meg magyarázkodott, és udvarolt is. Kb. 5 hónapra rá most látom, hogy kidobálta az összes üzenetem... attól félek megbántottam. Ez mit jelent? Megharagudott? Piszokul érzem magam... nem is tudnék a szemébe nézni.

Egy hülye p.csa vagyok, ugye?


2011. márc. 2. 01:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó voltál vele az igaz, meg kell mondani, hogy oké srác, nem jössz be ennyi, nem kihasználi azt hogy udavrol neked és hagyni hogy fusson utánad, aztán meg csodálkoztok ha a pasiknak elmegy a kedve az udvarlástól!
2011. márc. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit akarsz? Meddig várjon rád?

Randiztatok. Nem tudta mi a helyzet. El akarta mondani. Vagy bátortalan volt, vagy nem adtál rá neki lehetőséget. Hát leírta. Te kikosaraztad. Még párszor bepróbálkozott. De látta, hogy nem halad előre az ügye.

Hát igen, lemondott rólad. Ezért törölte a leveleid egyfajta védelmi mechanizmusként.

Most nehogy már kitaláld, hogy mégis talán jó lenne az a pasi, és jó, ha továbbra is írogattok még vagy tizenöt évig.

Ha engem kérdezel: Már el van b.szva a kapcsolatotok és inkább engedd el őt.

A másik: nem várjuk el, hogy egy nő a karunkba omoljon, de adjon biztató jelet, ha akar tőlem valamit.

(Én is ilyen dilemmában voltam most. Közös időtöltésünk van egy lánnyal minden héten. Telefonba mertem neki megmondani, hogy tetszik, de kikosarazott. De azért még próbálkoztam párszor: Mondom hátha meggondolja magát, mert én egy nem akármilyen pasi vagyok ám, és utána tuti meg fogja bánni.

Na mindegy. Villamoson együtt szoktunk hazafelé menni, és közbe beszélgetünk mindenféléről. Ő előbb leszáll, de minden kedvessége ellenére világosan látszik rajta, hogy nehogy véletlenül le merjek szállani vele, mert akkor talán kísérgetném, vagy valami. Hát száll le a fene.

Két hét múlva véget ér a foglakozás oszt viszont látásra.

Elhatároztam magam, hogy több időt nem szánok rá, hogy talán-hátha. Ez is sok volt. Aztán keresek mást.)

27f

2011. márc. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és most mi a probléma? szeretnéd még tovább húzni az agyát vagy mi?! -.-"
2011. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megbántad a viselkedésed? Akarsz valamit a fiútól?

Akkor bizonyítsd! Keresd és éreztesd vele, hogy neked ő nem közömbös..sőt! Ő is tepert érted és az első kudarcnál nem adta fel..most rajtad a sor..teperj ha valóban őt akarod...ha meg nem tepersz, mert büszkeség meg blabla akkor bizony így jártál. A képlet pedig egyszerű: srác bepróbálkozik..ha akarsz tőle valamit érezteted vele és alakul a kapcsolat rendesen..vagy nem jön be és világosan egyértelműen már a legelején kikosarazod. NEM RANDI UTÁN!

Egyáltalán minek randizol olyannal akivel nem lesz semmi sem? Ha kell a srác teperj utána ha nem felejtsd el.


28/F

2011. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ywerd ***** válasza:

Attól félsz megbántottad?Persze hogy megbántottad.Még jó hogy letörölte az üzeneteidet,igen egy hülye p.csa vagy.

Remélem majd téged is így kezel valaki ,megérdemelnéd.Mégpedig azért mert nem ismerted fel hogy nincs hely az életedben a számára és ezt nem adtad elég világosan a tudtára.Ez a hajó elment,majd jön másik,de hagyd békén azt a srácot,ha tényleg jót akarsz neki, meg szégyelled is magad(jogosan)...30F

2011. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem gyűlöl feltétlenül, csal nem akar rád emlékezni. Nem egy tragédia. Egy visszautasítás miatt még csak nem fog a kardjába dőlni.

23F

2011. márc. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!