Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Letörölte az üzeneteimet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letörölte az üzeneteimet. Akkor ezek szerint már nem vár rám?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, volt egy kapcsolatom, majd annak végetérésekor 2 hónappal később jött egy újjabb jelentkező. Akkor változások voltak az életemben, iskola végetérése, új hobbi, új munka. Csak egyszer randiztunk. Akart volna többször is, mostmár világosak a szándékai, de én valahogy nem figyeltem rá, nem foglalkoztam ezzel a dologgal, mig egy nap arra ébredtem, hogy megirta többet szeretne, és nem birta ezt már magában tartani.

Kicsit meglepődtem, bár szerintem ezt randin is előadhatta volna, és azóta kicsit vesztett is a vonzerejéből, igy nemet mondtam. Persze nem adta fel, irt meg magyarázkodott, és udvarolt is. Kb. 5 hónapra rá most látom, hogy kidobálta az összes üzenetem... attól félek megbántottam. Ez mit jelent? Megharagudott? Piszokul érzem magam... nem is tudnék a szemébe nézni.

Egy hülye pi.sa vagyok, ugye?


2011. ápr. 4. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
inkább örülj hogy megpróbál elfelejteni és nem rágódik rajtam. valószínű ez azt jelenti hoyg túl van rajtad. és ha nem akarsz tóle semmit se akkor ne zargasd
2011. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlen azt jelenti hogy lemondott rólad.

Én is ilyen vagyok még a telómban sincs egy üzenet sem nem szeretem ha tele vannak a fiókjaim.

Lehet hogy a srác is ilyen de ha látod akkor figyeld meg a reakcióit hogy haragszik e vagy valami.

2011. ápr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha 5 hónapig őrizgette és most letörli, akkor az azt jeleni, hogy ezt bebuktad.
2011. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

*Ez nem feltétlen azt jelenti hogy lemondott rólad.


De, ez azt jelenti, kár szépíteni. Mellesleg nem tudom, mit hittél. Nem akarsz tőle semmit, ne foglalkozz vele.

2011. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy a fiú, és csak magadat akarod most beigazolni, hogy nem veled van a baj.

Én azt mondom, semelyikőtökkel sincs baj, csak mindkettőtök számára rosszul alakult.

2011. ápr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem ertelek..ha nem akarsz tole semmit akkor nem tok mindegy.5 honap alatt ezt el lehet donteni. lehet feladta es talalt mast.
2011. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak túllép rajta a dolgon. Felfogta, hogy értelmetlen. Hogy mondjam még? Elutasítottad. Már nem fog próbálkozni, reménytelennek érzi, feladta. Ha még mindig nem világos akkor: VÉGE.
2011. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

igen az vagy! jobb esetben ez a hajó már elment, de lehetséges, hogy szegény csórónak még mindig kellesz. az üzenettörlés nem jelent semmit! én az összes képet, levelet, mindent letöröltem, mégis kellene még mindig...

persze én-én vagyok, nem a szóban forgó srác. azt csak ő tudja, hogy mit gondol.

2011. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért az üzenettörlés nem száz százalékos jel, de jelentheti ezt is. Én magam részéről a gyakorlatilag fontos leveleket (jelszavak, számlaszámok, stb.) lementem rögtön érkezéskor. Aztán havonta egyszer rátenyerelek a "Mindent töröl" gombra, mind a telefonos SMS-ek, mind az e-mailek esetében.
2011. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem nem akarom igazolni önmagam. Csak picit félek, hogy nem a nemválaszolás volt a megoldás.
2011. ápr. 7. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!