Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » De most komolyan lányok. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De most komolyan lányok. Van egyáltalán valami hobbytok? Mit csináltok, hová mentek hétvégén? Vagy csak ültök otthon a facebook előtt és arra vártok hogy becsöngessen a szőke herceg?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 15:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nincs hobbym, mert nincs rá időm, hétfőtől-péntekig dolgozom, munka után tanulok, meg hétvégén is, örülök, ha van egy kis időm rendbe szedni magam, a facebook-ot meg elég ritkán használom, és nem várok semmilyen hercegre, mert ő csak a mesében létezik, de amúgy is ha olyan, mint a shrek-be akkor nem is kéne.:P
2011. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

hobby a makettezés és rajzolás.


iskola szünetekben Manhattanben vagyunk anya munkája miatt. egy bébicsősz van velünk amíg anya nem ér haza, aztán együtt megyünk kínait kajálni, meg sételni, moziba, stb. :D de a mamámék hamarosan new yorkba fognak költözni és mi is elmegyünk magyarországról. nem szeretnék innen elmenni mert ott nem ismerek senkit, csak peter.t igazából itt sem kedvelt senki, de nem vagyok az aki könnyen alkalmazkodna. :( kérlek hadd maradjak itt !!

2011. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Én ezt konkrétan azoktól a lányoktól kérdezném, akik ezen az oldalon sírnak, hogy hol a pi*ába tudnának ismerkedni.


Kedves utolsó, sajnálom, azt ami veled történt, de vigasztaljon az, hogy amerikában többet lehet keresni, és nem olyan sz@r az élet mint itthon...

2011. márc. 5. 20:28
 14/28 anonim ***** válasza:

Én vágyom a szerelemre és hogy őszinte legyek úgy érzem meg is teszek érte mindent, amit tudok!


Hétfőtől csütörtök estig a tanulásra koncentrálok, mert nekem fontos, hogy meglegyen a 4-4,5 közötti átlagom:) Pénteken már nehéz a sulira figyelni, de ha doga van muszáj, ilyenkor megemberelem magam.

Keddenként edzésem van, edzés után elszoktam kísérni barátnőimet a buszmegállóba, bár nem arra lakok és ez kerülő nekem. Sőt, egyik lánnyal megszoktam várni a buszt, ami kb. fél óra, ilyenkor nagyon jókat szoktunk beszélgetni mindenféléről. Többnyire más-más úton járok haza is, kitudja mikor, hol találkozok össze valakivel:)

Ezenkívül hétköznap segítek itthon, tanulok és tornázok itthon vagy kimegyek kocogni (épp diétára fogtam magam).

Hétvégén pedig mindig megyek valamerre a barátnőimmel.

Ez most egy kivételes hétvége ... Semmihez nincs kedvem, nincs túl jó hangulatom, fáradt is voltam, így nem mentem ki a barátnőimmel. Viszont tegnap voltam unokatesóméknál délután, nagyon jót beszélgettünk, már nagyon hiányzott egy ilyen délután:) Holnap pedig nagynénémhez megyek és papám jön hozzánk*.*

Egyébként hobbim a kézilabda, erről bármikor képes vagyok beszélgetni, és kézizek is:D Imádom a zenét, ha tetszik az adott zene bármikor képes vagyok dúdolni és táncolni.


Fiúk terén pedig, ha olyan a szituáció és úgy érzem esélyes lehetek, akkor megteszem az első lépést. Február közepén volt egy ilyen szituációm. Megtetszett egy srác, egy buliba voltunk hétvégén, csak a körülmények nem voltak olyanok, hogy odamenjek hozzá. Én már hallottam róla, mert egyik haverom ismeri .. Nem volt jobb ötletem, írtam neki egy üzenetet facebookon. Válaszra sem méltatta, na mindegy.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy igen van hobbim, igen eljárok itthonról és ha kell megteszem akár én is az első lépést.

Bár most az önbizalmamat megsínylette ez a dolog, úgyhogy kétlem, hogy mostanában nagyon kezdeményező leszek, de ettől függetlenül szívesen ismerkedem!

15/L

2011. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
én már feladtam a szőke herceges álmaimat,szakítás után még elmegy a hétvégi otthon ülés sztem:D egyébként szoktam bulizni, barátnős programokat szervezni, zumbázok, aerobikozok hobbiként, amúgy meg az egyetem teljesen kikészít és elveszi minden időmet:S
2011. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

20:38

Te merre laksz?

2011. márc. 5. 21:02
 17/28 anonim ***** válasza:

20:38-as vagyok.

Heves megyei?

És te? Hány éves vagy?:)

2011. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Én Pesten lakom 16 éves
2011. márc. 5. 21:46
 19/28 Mentifantezsvér ***** válasza:
Konkrétan külföldön élek szal mennék én ide oda de nincs kivel és nincs hova xD a suliba ahol meg a nyelvet tanulom csak külföldiek vannak...és nem rosszindulatból vagy fajgyőlöletből de nem szimpatizálok az ázsiai bevándorlókkal xD szóval most konkrétan arra várok hog bekopogjon a szőke herceg xD
2011. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Pasik is ugyanúgy kérdik, hogy merre vannak a lányok, akikkel ismerkedni lehet. Sőt, szerintem több is van.
2011. márc. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!