Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen kérdéseket tegyek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kérdéseket tegyek fel egy fiúnak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Definiáld nekem az immateriális javak fogalmát!
2011. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Semmit nem értek belőle!
2011. márc. 5. 21:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó volt első!!!

:)

Én meg megkérdezném tőle Eisten relativitás elméletét!!!

2011. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Komolyan amúgy:Kérdezz olyanokat amit megkérdeznél a barátaidtól is...

Vagy kikérdezed:Kedvenc kaja?film?sport?mi leszel ha nagy leszel? megkérded volt e már tartós kapcsolata lányal vagy esetleg fiúval.Faggasd ki addig amíg nem találsz vele egy olyan témát amit mindketten szerettek!

Nem kell izgulnod!

Üdv!

2011. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 5. 21:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mitől érzi magát férfinak! Ha rávág valamit elsőre, akkor határozott, ha mag habozik, akkor nyuszi. Én is férfi vagyok és tudom, hogy ez így van.
2011. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak üzenem!

Én egy ilyen kérdésen csak azért gondolkoznék ,mert annyi mindent tudnék mondani hogy ezt egyszerre nem lehet!de amúgy határozottan rávágnám hogy igen is férfi vagyok és ha ezt valaki kérdőre vonja az ilyen nem tartozik sem a baráti körömbe se a belső körömbe ,de még a köcsög ismerösök körébe se.És ha ez valami csajnak vagy akárkinek nem tetszik akkor tovább lehet állni!

2011. márc. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hozzak sört?

Megakarod fogni a mellem?

Főzzek Neked valami finomat?

Segíthetek Rajtad?(a számmal)

Kérsz egy masszírozást?

Elakarsz menni Nélkülem bulizni?

Hozhatom a barátnőmet is?


Remélem tetszettek:)

2011. márc. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 -pandy- válasza:

lemenjek a pincébe borért amíg megiszod a feles után a sört?

hány cukorral?

2011. márc. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!