Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történik köztünk? =/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik köztünk? =/ Elmondjam h szeretem?

Figyelt kérdés

már régóta barátok vagyunk... és én többet érzek mint barátság és sokszor úgy érzem ő is szeret... 2 értelmű jeleket ad... ha én nem keresem a társaságát ő oda jön és ugyan ez fordítva.... kicsit olyan macska egér játék ez:D... de kezdem unni hogy nem tudom mit érez.... direkt egymás előtt mondjuk megölelünk valakit vagy ilyesmi és érzem h féltékeny lesz... és ugyan úgy én is ha ő... van h kézen fogva megyünk vagy megöleljük egymást... és ebből egyértelmű lehetne de utána van egy elhidegülés és akkor teljesen lemondok és én sem keresem a társaságát....de nem merem mondhatom el... mert ha elmondom lehet h meg szünne ez a barátság.. és nekem sokat jelent ez :D... sajnos lehet h lány és fiú barátság nincs úgy h ne érezne akár egy pillanatra is többet a másik fél?=/.. lécci segítsetek.. nem bírom ezt....

lehet csak én képzelem úgy h ő is érezhet többet?=/

14/L

(tudom még korai....:D....de sztem ez magától jön nem mi kérjük:))


2011. márc. 5. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Nem lécci

2. Nem tudok segíteni. Miben segíthet neked? Szeresselek az ő bőrében???

Az igaz bartáság nem szűnik meg egy szerelmi vallomástól.

De inkább töltsetek együtt több időt, főleg kettesben.

2011. márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele erről, kérdezgesd aztán egyszer csak kérdezd meg tőle, hogy tetszel-e neki és vagy igen vagy nem majd kiderül,de azért szurkolok!!!
2011. márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!