Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik azt a férfiak, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, h pénz nélkül ne szerethetné őket senki? Sok csaj miért vár el haszontalan ajándékokat?

Figyelt kérdés

jó haverommal beszélgettünk a minap. tetszik neki egy csaj, de nem mer kezdeményezni. kérdezgettem, mi a probléma (úgy láttam, a csajnak is tetszik a gyerek)- erre azt mondta, h neki még saját magára sincs pénze, nemhogy egy csajra (értsd: egy hónapra 2500 ft-ot kap a szüleitől, és nincs melója, mert sulibajár)

ez egy nehéz dolog, mert megszokott felfogás, h a csajok elvárják a mozit, kávézót, kis ajándékokat, hogy fizessenek nekik (érdeklődtem b.nőimnél, és egyöntetűen azt mondták, h igenis fizessen a pasi).

v.ki viszont ezt nem engedheti meg magának.

én hasonló helyzetben vok, mint a haverom, csak még kevesebbet kapok, ehhez szoktam, nem is megyek nagyon sehova, ahol bolt van, és a pasitól sem várnám el.

azért megdöbbentett, h sokan ennyire anyagiasak már ilyen fiatalon... én ha szeretnék v.kit, akkoris szeretném, ha nem lenne 1 vasa sem.

nektek mi a tapasztalatotok erről?


2011. márc. 6. 14:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azért mert a nők számító, érzéketlen, anyagias r*hadékok. Mindent elvárnak, hogy te fizesd az utolsó fillérig, mert úgy illik. Azt persze senki sem tudja megindokolni, hogy miért. Miért ér ő többet, mint én, csak azért, mert csaj az illető? Neki miért nem kell tennie semmit? Ha csóró vagyok, akkor is miért én fizessek mindent? Elvileg két egyenrangú fél vagyunk, akkor nem neki kéne a saját részét állnia. És most senki ne jöjjön itt mindenféle áltudományos evolúciós baromsággal! Az egészben az a legrosszabb, hogy még a csúnya és dagadt csajok is ilyenek.
2011. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Elvileg két egyenrangú fél vagyunk"

Te egyiket sem tekinted egyenrangú félként, és itt most nem arról van szó, hogy kinek mit kell fizetnie.

Az meg más kérdés, hogy csak általánosítani tudsz. B@sszus de utálom az ilyen férfiakat. Remélem jó messzire elkerülnek az olyanok, mint te.DE ha ilyennel összefutok bezzeg a pofámba tetetné a jófiút, hogy jaj ő mennyire tiszteli a nőket..Undorító világ ez.

2011. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egy kis kiegészítés a kérdéshez. Nem hiszik a férfiak ezt, hanem látják a való életben. nagy különbség. Közös programok híján nehezen szoktak beleszeretni valakibe, azokhoz meg ugye pénz kell. Mindig meg nem lehet ingyenes programot találni, az otthon ülést meg nem sikan viselik el.
2011. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én nem várom el senkitől h bármit is fizessen nekem. Van egy fiú barátom (de csak haver!!) és vele szoktam néha eljárni kávézgatni vagy beülni valahová, kibeszélni a melót csajokat, pasikat, szóval mindent. De mindig ő fizet, pedig mindig elmondom neki h én szeretném a sajátomat, már volt olyan h oda mentem a kasszás csajhoz h akkor én fizetek mindent, de utánam jött a srác és mondta h a-a. És a sokadik alkalom után már kezdem szarul érezni magam, hogy ő fizet mindent. Mikor én is keresek, de nem enged fizetni, azt mondja h ezt így illik.

Nem értem...

22L

2011. márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Lehet mondani, hogy a nők ilyenek meg olyanok..de (véleményem szerint) egy férfinak égés ha nem ő fizet, van pár ismerősöm ők átestek a ló másik oldalára és náluk a lány fizet mindent( szerintem az ilyen nem férfi hanem kitartott prosti) szóval vagy egyszer a lány fizet egyszer a fiú( ha már jó ideje járnak) de a kapcsolat elején( első pár randin) kötelezően a férfinak kell!fizetni mert ezt így illik!

A pofám szakadna le ha első pár randin a lány fizetet volna vagy a sajátját kifizette volna( felajánlották) de egy fenét..én fizettem, ha a csaj már az első randin a sajátját akarja fizetni az nem jó jel rám nézve mert akkor az mégis randi vagy baráti találka?


Persze a haverod szeretné ha ő is tudna fizetni, de sajnos nem engedheti meg magának és nem szeretne kiszolgáltatott vagy kellemetlen helyzetbe kerülni..ha idősebb lesz változni fog a helyzete.


28/F

2011. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Elvileg két egyenrangú fél vagyunk"

Te egyiket sem tekinted egyenrangú félként, és itt most nem arról van szó, hogy kinek mit kell fizetnie.

Az meg más kérdés, hogy csak általánosítani tudsz. B@sszus de utálom az ilyen férfiakat. Remélem jó messzire elkerülnek az olyanok, mint te.DE ha ilyennel összefutok bezzeg a pofámba tetetné a jófiút, hogy jaj ő mennyire tiszteli a nőket..Undorító világ ez.


Nem kell aggódnod, messzire elkerüllek és a hozzád hasonlókat is. Sose tettettem a jófiút és a nőket sem tisztelem. Én legalább őszinte vagyok és nem hülyítek senkit, bár tudom, hogy manapság ez nem olyan elterjedt tulajdonság az emberek között. Nem általánosítok, mert ha 100 nőből 99 elvárja, hogy mindent a férfi álljon anyagilag, függetlenül, hogy az illető nem áll jól pénzügyileg, vagy esetleg még iskolába jár, az nem általánosítás, hanem tény. Ha már az undorító világnál tartunk én meg az rühellem, ha egy csaj tetteti, hogy ő mennyire kedves és szeret, közben csak kihasznál érzelmileg és anyagilag.

2011. márc. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

"Azért mert a nők számító, érzéketlen, anyagias r*hadékok. Mindent elvárnak, hogy te fizesd az utolsó fillérig, mert úgy illik. Azt persze senki sem tudja megindokolni, hogy miért. Miért ér ő többet, mint én, csak azért, mert csaj az illető? Neki miért nem kell tennie semmit? Ha csóró vagyok, akkor is miért én fizessek mindent? Elvileg két egyenrangú fél vagyunk, akkor nem neki kéne a saját részét állnia. És most senki ne jöjjön itt mindenféle áltudományos evolúciós baromsággal! Az egészben az a legrosszabb, hogy még a csúnya és dagadt csajok is ilyenek."


Na ezt kikérem magamnak. Elmondanám, hogy nem egy nádszálkisasszony vagyok, és mégis érdekes módon mondom a srácnak, hogy ne fizessen nekem semmit. Első randin voltunk egy kávézóban megittunk egy kávét meg megettünk egy sütit és csókkkk. Én, mint lány sem vagyok hűűű, de gazdag családból - nem vagyok rossz módban sem - a srác se akivel összejöttem, de mégis igyekszünk minden randit minél romantikusabban megoldani és nálam nem a pénz a lényeg.

Lehet, hogy a te baráti köröd csak ku.vákból áll még a kövér lányok is, de ezt azért kikérem magamnak, hogy egy kalap alá vedd az összes lányt. Képzeld el, hogy vannak még olyan lányok (kevesen is, de...) akiknek nem a pénz a lényeg.

Sajnálom, hogy neked csak ilyen lányokkal van dolgod és a plázap*csáktól nem látod az igazi kedves lányokat. Mert milyen sajnos a legtöbb férfi is? Mert róluk is lehet pletykázni órák hosszat. Nem a szerény lányt keresi a legtöbb hanem azokat, akik bevállalóak, pirított r*bancok, melle-segge kivan.

Aki meg csak a pénzre megy rá lányok közül az megérdemli, hogy később a telhetetlenségével elkergesse a srácot. Az maradjon továbbra is ku.va.

2011. jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Manapság az igazán és ŐSZINTÉN kedves lányok, nők fellelhetősége valahol a második a listán. Közvetlenül a négylevelű lóhere után...

34 ffi

2011. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!