Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Ül és várja a sült galambot"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ül és várja a sült galambot" vs "A szerelem akkor talál rád, amikor nem keresed. " Melyik az igaz? 22/F

Figyelt kérdés
Én eddig a "kezdeményezz, vmi csak összejön" dolgot alkalmaztam, de rájöttem, hogy annyi értelme van mint a sült galambos dolognak :D :(:(
2011. márc. 6. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő. :D
2011. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
annál a csajnál kell kezdeményezni akinél látod hogy jó vagy,a többi felejtős.
2011. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez igaz, csak én nem nagyon látom, hogy kinél vagyok jó...
2011. márc. 6. 22:30
 4/11 1985noemi1985 válasza:
akkor jon a szerelem mikor nem varod szerintem mindenki maga tudja.sok sikert s ki tartast szia
2011. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a kettő között! éld az életed, úgy hogy tartasz a célod felé, úgy hogy teszel érte. aztán majd jön valaki.

nagy akarásnak nyögés a vége.

2011. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem nálam pont ez van most. Nagy akarásnak nyögés a vége....
2011. márc. 6. 22:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kezdeményezek nem ismerek meg lányokat, tehát a sült galamb nem tud berepülni az ablakon, ha nem is tudja hova kell repülni.
2011. márc. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nyögés akkor nyögés. a nők érzik ha görcsösen akarod őket és azt a következtetést vonhatják le, hogy azért mert nem találnál mást, hogy valami nincs rendben veled. ez egy taktikai játszma amit játszani kell. legyél magabiztos és higgadt, legalábbis mindig próbáld ezt sugározni.

nézz meg egy lovat. ha nagyon meg akarod simogatni akkor úgysem hagyja. viszont ha szépen lassan próbálsz felé közeledni akkor a végén ő fog odajönni.

2011. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szemléletes a példád :)igen jól kell taktikázni, lehet túlságosan is siettetem a dolgokat v nem tudom. Mindenesetre elég nehéz ez a dolog. Nagyon régóta(több, mint 4 éve) nincs barátnőm. Lehet, hogy ezért is "kapkodom"....
2011. márc. 6. 22:48
 10/11 anonim ***** válasza:
ez nem csak a fiúknál van így hanem nálunk lányoknál is azzal a különbséggel hogyha túlságosan nyomulunk akkor az már rossz és a fiúnak már nem is kellünk:S
2011. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!