Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik szerelem első látásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szerelem első látásra?

Figyelt kérdés
Mert én eddig úgy gondoltam, hogy szerelem csak valamennyi ismeretség után alakulhat ki(elősször tetszés és csak utána szerelem)...de már nem tudom, csak érdekel, hogy ti mit gondoltok...
2009. febr. 18. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
LETEZIK!(legalabb is szerintem)
2009. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

csak azért mert mostanában ilyen kérdések vannak: szerelmes vagyok egy srácba, igaz nem ismerem és...

meg ilyen, van egy lány akibe szerelmes vagyok, igaz csak egyszer láttam és...

csak ezért...

2009. febr. 18. 21:12
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha szerelem nem is,de a vonzalmat az első pillanattól fogva érezni lehet!
2009. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Nincs ilyen. Hogy szerethetne bele valaki valakibe akit nem ismer, csak épphogy meglátta? Az nem szerelem, max. tetszik neki.
2009. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is csak ilyen tetszes vagy hasolno..talan 1 a 100hoz h lesz 1 olyan ember aki megtalalja elete szerelmet es mar elso latasra beleszeret..ezek nem hetkoznapi dolgok..sztem nem mindenki lehet szerelmes elso latasra. Az hogy szerelem nagy szo..nem szabad csak ugy dobigalozni vele..erzesek es meg sorolhatnam hogy miknek az osszesege. Szerintem..aztan mindenkinek mas a velemenye:D es hat izlesek meg minden..kulonbozok vagyunk :)
2009. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
49%

Hát sztem meg létezik..!!

Énish...ien esteltbe estem =/

CSk én bezséltemis veleh megminden amdjnem összejöttünk utána OMG..semmi:S

Átbaszott...szal igazából???

NEM LÉTEZIK..!!

Énis azthittem meg minden h járunk madj meg stb...madjnem azis volt de utáa kiderült h átbaszott szal eléggé szarvolt.!!

NE ESS TEIS EBBE A HIBÁBA...sztem..!!

Én csak leirtama véleményem...ha nemt etszik bocsika..!

na szejja ;)

2009. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha van valakinek erre 'antennája', és azonnal megérzi a másik személy lényegét, a kisugárzása egyértelműen megérint, vagy csak valami hülye benyomás...nos akkor igen.

Pl. hallottam egy párról, akiket a reggeli fáradtság hozott össze. A lány nagyon kómásan kelt fel, mint mindig, ezért felemás térdzoknit húzott. A fiúnak ez annyira megtetszett (tudta nélkül, később gondolt csak vissza rá), hogy leszólította. Ma már házasok.


Szerintem igen. De ritka, és nem feltétlen ebben kell bízni.

2009. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik, jó persze vannak akik azt mondják hogy ez olyan mint a mikulás meg az angyalkás történet, de nekem bevált ez a dolog. Én fényképről láttam a mostani palimat elöször és már akkor tudtam h szeretni fogom, míg csak élek, és nme hiszek a mesékben, de a szerelemben első látásra igen!
2009. febr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de azért mások véleményére is kíváncsi vok...szal azért megoszlanak a vélemények...
2009. febr. 20. 13:44
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Igen, létezik. Egy édesanya első látásra beleszeret az újszülött kisbabájába. :) Ja, de várjunk, ez sem jó, mert akkorra már régesrég szereti :)

Én nem hiszek benne. Első látásra vonzalom: igen. Első látásra fellángolás: igen. Na de szerelem? Magában a szerelemben is sokáig kételkedtem...


Van párom, és nagyon szeretem őt. Jobban, mint eddig bárkit, de ez már rég több, mint szerelem. Vagy ha ez a szerelem, akkor nem tudom, egyesek mit vannak úgy oda... Lehet, h túl racionális vagyok, és én ennél már messzibb látok... Közös jövőt tervezünk... Kinőttem már azt a hősszerelmes korszakot. 22/L

2009. febr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!