Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, aki inkább az az otthon ülős fajta? Szóval aki nem gyakran jár bulizni, és tartós, komoly kapcsolatra vágyik? 18/L

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 16:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen tipusú pasikat keresel ?

Otthon ülős oké , ezen kívül valami pontosabb ?

Csak azért kérdem mert akkor ha már ismerkedel akkor tudjuk hogy mit keresel pontosan.

2011. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

16:32 vagyok

ha gondolod ismerkedj írhatsz üzenetet :)

rajtad múlik

2011. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
0%
Ez mekkora marhaság h anyagilag se bírnám ! Jézusom 2000 forintbol megvan a belépő és jol tudod magad érezni.. Nem igaz h nem tudsz összespórolni egy hét alatt ennyit. Okés hónap végén lehet nehézkes, de ez nem lehet szerintem kifogás...
2011. márc. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
17.57 pedig nyugodtan elhiheted. Én is el tudok költeni 2 ezrest fontosabb dolgokra. Ez a való világ, nem az, amivel a tévében tömik a fejedet.
2011. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van jobb helyre tenni azt a 2000-et, ja meg attól h megvettem a belépőt egy buliba akkor még fogyasszak is valamit mert azért jól esik inni egy keveset valljuk be
2011. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
kedves Lokar, te nem az én világomban élsz az biztos.
2011. márc. 7. 18:14
 17/30 anonim ***** válasza:

én is ilyen otthon ülős vagyok, vagy hogy mondjam, ha ráér a baráti köröm akkor elmegyünk billiárdozni páran 1ezres 2órára az asztal. ha jobb az idő akkor délután, esténként kerékpár, és igen tartós kapcsolatra vágyom =)


16/f

2011. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
51%
kedves kérdező kár h nem lehet neked üzenetet írni :(
2011. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
18:25. már h ne lehetne?:)
2011. márc. 7. 18:38
 20/30 anonim ***** válasza:

Én szintén nem járok bulizni, hozzáteszem a disco nem is igazán az én világom.Komoly kapcsolatra meg szerintem mindenki vágyik csak van aki még ezt annyira nem érzi.

A legtöbb napon általában itthon tartózkodom, de néha napján azért nemárt kimozdulni.

Ha gondolod akkor küldj egy üzenetet, én szívesen megismerkednék veled, és ha van kedved akkor pl msn-en vagye-mailben folytathatjuk.


21/F

2011. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!