Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a helyzettel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány akit már fél éve ismerek és tetszik, de nem igazán tudok mit "kezdeni" vele. Nem egy bombázó, de valami megfogott benne, talán a szép szemei. Nagyon félénk, de azért lehet vele beszélni. Sajnos én sem vagyok egy beszédes fajta, de ha kell akkor igyekszem megemberelni magam, általában sikerül. Vele viszont nem tudok egyről a kettőre lépni. Egyszerűen nem tudom értelmezni a jeleit, talán mert semmi egyértelmű jelet nem ad, mosolyog ha beszélünk, rendes, néha úgy érzem talán tetszem neki. De ugyanakkor ahogy néztem, mással is hasonlóan szokott viselkedni mint velem. Ma elkísértem buszmegállóba, megkérdeztem, hogy megvárjam-e. Azt mondta ahogy gondolom, nem tudja, hogy sietek-e... hát én megvártam vele, beszélgettünk, bár voltak kellemetlen csendes pillanatok is. Gondolkodtam, hogy megfogom a kezét vagy valami, de egyszerűen nem illett a helyzethez, meg nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni esetleg egy félénk lányt, hiszen nem egyedül voltunk a pályaudvaron, ki tudja hogy reagált volna, lehet tökre rossz hatást értem volna el...


Na a lényeg, hogy amint megjött a busz, ő sietett is fel rá, csak simán elköszönt, nem is köszönte meg hogy megvártam vagy valami. Az ilyen dolgokat nem értem tőle, annak ellenére, hogy vannak pozitív jelek is. Egyszerűen nem tudom, hogy kéne egyről a kettőre lépnem ? Egyáltalán érdemes-e szerintetek?


Örülnék ha adna valaki tanácsot. Lehetőleg használhatót, ne poén legyen az összes :)


Köszi!


2011. márc. 9. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele többet, hívd el valahová sétálni, vagy hasonló. Aztán próbáld megfogni a kezét. Ha nem ellenkezik, biztos jó úton jársz.
2011. márc. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne megköszönnie, ha te ajánlottad fel? :D
2011. márc. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tudom, nem azért írtam le mert ez olyan kirívóan nagy undokság lett volna :D csak úgy gondolkodtam, hogy ha egy nekem fontos személy megvár, én biztos megköszöntem volna. ennyi :) emiatt még tündérbogár
2011. márc. 9. 23:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te is tetszel neki, de ha félénk, akkor nem fog kezdeményezni.. Szerintem bókolj neki, és figyeld a reakcióját! A kézfogós manővert csak akkor, ha már biztos, hogy kölcsönös.
2011. márc. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel tapasztalatlan, nincs önbizalma, és ő sem tudja kezelni a helyzetet.

Teremts olyan alkalmat, hogy kettesben legyetek (pl. elhívni sétálni). Azután iktass be egy hosszabb csöndet, majd kérdezd meg tőle, hogy megfoghatod-e a kezét.

Erre vagy azt mondja, hogy igen, akkor nyert ügyed van, és a kezét fogva beszélhetsz neki az érzéseidről.

Vagy meglepődik, és megkérdezi h miért, vagy nyíltan nemet mond. Ekkor beszélhetsz neki az érzéseidről :)

Tehát bármi is a reakciója, mondd el, hogy mit érzel iránta, ez nagy megkönnyebbülés lesz Neked is, neki is. Készülj fel előre egy kis monológgal, mondd el, mi fogott meg benne és hogy mit szeretnél tőle.

2011. márc. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ha kipróbáltad, írd meg, hogy mi lett, érdekelne :)
2011. márc. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!