Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek ezzel a helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.Bele vagyok a baráti társaságomban lévő fiuba(18,normális egyszerű srácba) zúgva.Egyszer egy buliba(nyársalás a hegyekben) elmente a többiektől a sötétbe és leültem,odajött és megölelt..és elzekdtem neki sírni..Ő megölelt és a nyakamat csókolgatta meg és a fülembe súgta hogy "szeretlek,nagyon régóta".Teljesen készvoltam..megcsókolt.És megbezsélük hogy 3 nap mulva találkozunk,megbezsélni a dolgokat,járjak vele? véleményt kérek!
2009. szept. 28. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
persze, miért ne járnál?
2009. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha Te szereted és Ő is téged,akkor mi a kérdés?Nem vagy benne biztos,hogy szeret,vagy mi?

Beszéljétek meg őszintén,és ha szeretitek egymást,miért ne?

2009. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan hülyét kérdezel! Mi ezt honnan tudjuk? Bele vagy zúgva akkor meg miért ne járnál vele? Tipikus 15 éves...
2009. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
félek..mivan ha hazudot?mondjuk nem ugy ismerem.csak bizonytalan vagyok..
2009. szept. 28. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:

"És megbezsélük hogy 3 nap mulva találkozunk,megbezsélni a dolgokat,járjak vele?"

Eszerint találkoztok és megbeszélitek mi lesz. Ha tényleg szeretitek egymást, akkor hajrá, ha nem, meg viszlát - mi a probléma?

2009. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyere össze vele ! Hidd el, nem bánod meg. Ha nem is jön össze úgy ahogyan szeretnéd akkor legalább tapasztalsz!
2009. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy, akkor csak nem kell odaadni magad az első adandó alkalommal. Vagy ezért járna veled, vagy azért mert szeret. Egy idő után úgyis rájössz melyik volt a valódi ok.
2009. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Abból amit leírtál, mi sem tudjuk megállapítani ha hazudott vagy sem...

De mielőtt járj ismerd meg először jobban, hogy legyen biztos, hogy minden rendben van és nem lesznagyobb gond akkor, amikor már együtt vagytok.

2009. szept. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!