Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az h amíg nem mondok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az h amíg nem mondok a randira/kapcsolatra igent egy srácnak teljesen odáig van értem utána meg eltűnik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert sok fiú szereti, ha a lány kicsit elérhetetlenebb.. valószínűleg az illető is köztük van.
2011. márc. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mert akkor már "megkapott" és nem vagy izgalmas ,általában ez akkor esik meg ha nem szerelmes beléd ,hanem csak valami izgatja rajtad,fiatalabb korosztályban ez így jelenik meg(hirtelen felszívódik) ,az idősebben meg úgy hogy gerincre dob azt csáó.
2011. márc. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem az a fajta vagyok aki könnyen kapható sőt...

én 17 éves vagyok a pasi/k általában 20 körül

2011. márc. 12. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!