Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a randi "szabalyok",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a randi "szabalyok", megeshet meg a csoda?

Figyelt kérdés

Tehat, talalkankat sok-sok beszelgetes elozte meg, mire sor kerult ra vegul. O kavezot akart, en setalni, igy setaltunk. Sokat beszelgettunk, nevetgeltunk, DE olyan intim hangulatba nem kerultunk. Lehet ebbol meg valami? Volt mar masnal igy, hogy az elso talalkan semmi "extra" nem tortent, de vegul osszejottek? Ja es beszelgettunk exekrol is. Mondjuk en szoktam, igy erintolegesen, tehat nekem ez nem lenne fura, de mindenhol azt hallani, hogy az tabu tema.

A fokerdesben szereplo csodara azt ertem, hogy keres majd engem. Nagyon szeretnem, de nem ertek meg ehhez annyira, azert kerezoskodok itt. :)

(en vagyok a lany es mar nem iskolas csak tapasztalatlan)


2011. márc. 18. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem az lenne a fura, ha intimebb hangulatba keveredtetek volna. :)
2011. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell már az elején intim hangulatba kerülni.. Simán lehet, hogy csak konzervatív a srác.
2011. márc. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Mi is találkozgattunk, kb 8. tali után kezdett csak alakulni valami. Addig még csak kapcsolatokról sem esett szó, meg semmi hasonlóról. De azóta már együtt vagyunk. Lassan de biztosan összejöttünk, ez a legjobb:)
2011. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj de jo, akkor tenyleg lehet meg eselyem? Vegtelenul boldog lennek!
2011. márc. 18. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:

én is beparáztam,mikor első tali után még rám se írt,de utána,írt és továbbra is jól elbeszélgettünk,igaz kiderült,hogy még nem tudta elfelejteni a régi barátnőjét,de most újra írt és akar találkozni,meg írta,hogy mindig elgondolkozik rajta,hogy milyen lett volna,ha összejövünk,szóval még semmi sincs veszve,ne parázz

17/L

2011. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!