Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért kéritek el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért kéritek el egy lány számát, ha utána nem is hívjátok fel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 17:54
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
igen, sajnos ez egy buliban, szórakozóhelyen már alap, hogy egy telefonszám csere szinte semmit nem jelent. de ha nem egy buliban (szóval nem részegen, party-hangulatban, vadász-üzemmódban), hanem mondjuk dálután egy kávézóban kérik el a számod, akkor sem számíthatok rá, hogy felhívnak?
2011. márc. 19. 18:36
 12/22 anonim ***** válasza:

Én, ha elkértem egy lány számát, akkor mindig jelentkeztem utána is. Felhívtam vagy legalább sms.

23F

2011. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ha egy kávézóban kéri el valaki a számod akkor az valószínűleg fel fog hívni.

Egyébként meg az előttem szólóval értek egyet.

Ha elkérem valaki számát akkor azt fel is hívom , ellenkező esetben el sem kértem volna.

2011. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
kicker: és amikor elfogynak a betűk akkor micsinálsz? szám+betű, vagy két betű? XDD:D
2011. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 kicker ***** válasza:
Nem az a gond hogy úgy is megy a levesbe hanem maga a spontaneitás miatt jók az egyszerű dolgok ilyen helyzetekben persze tudom még akkor is ha hihetetlennek tűnik hogy oda kéne írni a nevét de én marha lusta vagyok szóval inkább az a tudat van bennem hogy ha csak ránézek és máris tudni fogom kié a szám.Aztán jön a pofára esés és a többit tudod … leves.
2011. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
18:30-Mesélj már egy kicsit:) :D Érdekel a véleményed. Ha akarod, jöhet privibe is.
2011. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 kicker ***** válasza:
Nem az a gond hogy úgy is megy a levesbe hanem maga a spontaneitás miatt jók az egyszerű dolgok ilyen helyzetekben persze tudom még akkor is ha hihetetlennek tűnik hogy oda kéne írni a nevét de én marha lusta vagyok szóval inkább az a tudat van bennem hogy ha csak ránézek és máris tudni fogom kié a szám.Aztán jön a pofára esés és a többit tudod … leves.
2011. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 kicker ***** válasza:

Elég kreatívan tudok törölni hogy mindig legyen néhány szabadon lélegző betű de azt hozzá teszem csak annak jegyzem be a számát aki valóban érdekel is valamennyire .Ez azért szerintem egy jó pont.A szomorú tény hogy nem lehet tudni valóban mit is töröltem így ki az életemből ezért inkább nem is rágódnék rajta.Amúgy senki se kövesse a hülyeségem.


Na jó ez elég furcsa ahogy 2 szer látom ugyan azt az írásomat.

2011. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 .Daniel. ***** válasza:
Az aki azt írta hogy ért a férfiakhoz és hogy sosem hívnak fel annak üzenem tájékozódjon.Az első ami beugrott válasznak az az volt hogy ha nem hív fel vagy be volt piálva vagy nem vagy olyan fontos és értékes csaj/nő hogy felhívjon. Vagy csak tényleg parázik.
2011. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
akiét elkérem azt biztosan fel is hívom. nem szoktam csak úgy számokat kéregetni, van elég telefonszámom.
2011. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!