Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap lesz életem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz életem első randija, mit kell majd tennem?

Figyelt kérdés
Végre elhívott randizni az a srác aki már régebb óta tetszik, és sosem volt még senkivel randim. Ez lesz az első, valamilyen tippet tudnátok adni, hogy ne legyen feszült meg hogy miről beszélgessünk? L/16
2011. márc. 20. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
persze csomo tippet tudok adni amiközbe mentek vagy micsináltok ha moziba mentek nem is kkell duma amugy kérdezgetni tudsz dolgokat azzal elszokott mnni az idő és jójáték most fejből kb 15-16 kérdést is tudnák:D
2011. márc. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
irj privit és segitek első válaszolo:.. (15/L)
2011. márc. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Te lány vagy azaz nem neked kell beszéltetni. Őneki kell "odatennie" magát. Légy kiegyensúlyozott, magabiztos/határozott, és csinálj úgy mintha nem érdekelne annyira. Ő legyen az aki mindent megtesz érted hisz ezért férfi. ( ne légy "buta kis csitri" ) ezt nem sértésképp írom. Sok sikert hozzá!
2011. márc. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

A harmadikkal vitatkoznék, te vagy a lány, tehát épp hogy neked kell beszélned.

Add önmagad, ne játszd meg magad, és óvatosan a sminkkel :)

Menni fog, nem nagy ügy.

2011. márc. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a 3.kal én is vitatkoznék..


nehogy azt mutasd, hogy érdektelen vagy és nem mutatsz érdeklődést iránta, mert akkor elbátorodhat elmehet az összes önbizalma és ez volt az utolsó közös randitok.. [márpedig ezt te sem akarod mert tetszik a srác neked!]


szóval okosan.:)


ja és nyugi, az a lényeg.:D:)

2011. márc. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mit csináltok?

Ne beszéljetek végig, annyi témátok még nincs.

Mozi, séta, falatozás - közben egy kis beszélgetés.


Mosolyogj, nevess, ha jót mond! Ez nagyon jól esik a fiúknak.

2011. márc. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudok az eddigiektől sokkal jobbat: ADD ÖNMAGAD!
2011. márc. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Egyet értek az utolsó kommentár írójával,add önmagadat!!!

mert ha most megjátszod magad,az előbb utóbb ki fog derülni,és csalódhat benned a srác,mert nem azt a csajt ismerte meg az első randint mint pl. a 20adod magad =)

és ne izgulj :P

2011. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16 évesen még nincs elég szókincsed hozzá!
2011. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valamelyik kommentelőnek üzenem aki azt írta, hogy ne mutassa ki magát.

Nagyon nagyon rosszúl látod drága barátom...

Ha így viselkedik egy nő akkor megkapja a párját és nem egy olyan srácot akit a kommentjei alapján eltudok képzelni hozzá...


Amúgy nagyon aranyos a többi komment :)))

Elmosolyogtatott de édesek vagyok ! :)

A kérdéseknek magától kell jönniük arról beszélj ami téged tényleg érdekel, a családja, a kutyája, a nyaralásai, a barátai... Egy pasitól talán még megkérdezheted, hogy milyenek voltak a barátnői én egy nőtől nem kérdezném mert rossz érzéseket hoznék ki belőle !

2011. márc. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!