Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit szólnátok ha egy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ha egy 16 éves lány még nem csókolózott és ezt észrevennétek mert még nem ügyes benne? Kiröhögnétek a barátaitokkal?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 15:18
1 2
 11/20 anonim válasza:
Voltam ebben a helyzetben, és teljesen "jól" fogadta:D nagyon aranyos volt
2011. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Most viccelsz?

Szétröhögném az agyam.Aztán együtt, a TE barátnőiddel nevetnénk ki.


Most komolyan kérdezed?Miért nevetne ki csórikám?Rendes lánynak tűnsz, szerintem senkinek sem jutna eszébe kinevetni.Ettől csak vonzóbb leszel számára.hajrá

2011. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, én 20 évesen csókolóztam először. Azzal a fiúval, aki után már fél éve vágyakoztam, és azt hittem ő csak barátságot akar, de aztán egy délután megcsókolt és összejöttünk. Még 10 másodperccel a csók előtt sem sejtettem, hogy valamire készül, ezért gondolhatod, nekem egyenesen sokkhatás volt, mikor közeledett felém és láttam hogy mire készül. :D

Előtte hónapokig azon aggódtam, hogy jaj még sosem csókolóztam, mi lesz ha egyszer eljutok addig, 20 évesen nem tudok csókolózni... aztán mikor tényleg megtörtént, olyan hirtelen jött, hogy gondolkozni sem volt időm. :D


A fiú egy héttel később tudta meg, hogy az volt nekem az első csók. Mosolyogva mondta, hogy kicsit tényleg bizonytalannak tűntem, de milyen hamar belejöttem. Ennyi volt.


Később mindenért paráztam - petting, orál, szex... féltem hogy nem leszek elég jó, jól csinálom-e, bénának tart-e, rá bír-e nézni a testemre... most, hogy már egy éve együtt vagyunk, belátom, hogy mekkora hülyeség ilyeneken aggódni. :)

2011. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

18 múltam, semmi testi hibám nincsen, állítólag jóképű vagyok, mégsem csókolóztam még :(. Egyszerűen nem találom a megfelelő lányt. Vagy túl kényes, vagy túl buta vagy csak simán randa. És ezzel nem azt akarom mondani, hogy csak a külső számít.

Aki kiröhög, az hülye. És akkor mi van, ha nem vagy elég ügyes? Semmi. Majd belejössz. Miért kéne mindenkivel kavarni? Szerintem elég eggyel, de az szerelemből legyen :D

2011. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Huhh köszi azért most megnyugtattatok :)) akkor nem ciki ez az egész . azért remélem minél hamarabb fogok egy rendes , kedves srácot találni magamnak. Lehet az is baj , hogy én nem vagyok az a nagyon nyomulós fajta. Inkább várom , hogy egy fiú kezdeményezzen. Lehet ezen is kéne egy kicsit változtatni :S
2011. ápr. 4. 22:09
 16/20 anonim ***** válasza:
én 17 vagyok és még nem csókolóztam engem ez nagyon bánt, aztán egy hétvégén sajnos sokat ittunk a haverokkal és azóta mondhatni h már csókolóztam de ezt nem éreztem olyan igazinak, túl rövid ideig tartott. De azóta már nem bánt annyira :)
2011. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ilyenért nem kell parázni, szerintem abszolút nem gáz!
2011. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Lackaaa válasza:
0%
az én 11.es osztályomban elég sok ilyen lány van, mert a fele olyan ótvar, hogy faszt se fog életében látni:D
2011. ápr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kb. én is így jártam mint te... volt egy srác aki nagyon bejött nekem (osztálytárs), aki egy barátnőmmel járt, majd szakított vele. Egy bulin kitálalt mindenről a srác, hogy milyen ciki dolgokat csinált a csaj meg h rosszúl csokolt meg ilyenek... Tetszett a srác még mindig nekem, de mikor leakart smárolni elfordúltam mert megijedtem, hogy velem is ezt teszi majd... ez is elég egy ciki helyzet volt... xD
2011. ápr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
valamikor el kell kezdeni
2011. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!