Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hé, srácok! Ha azt mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hé, srácok! Ha azt mondjátok egy lánynak, hogy "kellesz", azalatt miket értetek?

Figyelt kérdés
... Mert nem vagyok otthon a fiúk szótárában. :D
2011. márc. 22. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy nyelvtanilag nem beszélünk helyesen és a "kell" helyett használjuk ezt az alakot, vagy azt jelenti, hogy "kívánlak".
2011. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Kellesz nekem"


Ez alatt azt értjük, hogy szívesen járnánk vele, szívesen megismernénk, szívesen megfognánk a kezét, és jó lenne vele kettesben lenni, és ha neki is okés akkor lehetnénk egy párocska, vagy lehet h csak meg akar dugni!

Attól függ milyen hangnembe mondta és h akkor milyen helyzetben voltatok!

2011. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt, hogy kellesz úgy ahogy vagy sztem ez nem vmi bonyolult...

16F

2011. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nincs benne a "fiú szótár" -ban. Ha ezt nem érted, akkor vedd úgy, hogy nem is mondta, és felejtsd el.
2011. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 lehetőség van vagy kanos vagy szerelmes vagy mindkettő de inkább a szerelmes
2011. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kellesz = hű de megdugnálak ,többször is
2011. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez inkább a szerelmes vagyok beléd azért kellesz, mintsem a kanos vagyok azért kellesz.
2011. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kellesz= kellesz mint Nő, az egész lényed megfogott..


A kanos verzió: Semmi keltelés hanem megmondom a tutit: lefeküdnék veled, de megdugn#lak esetleg de megcibálnálak:D

A kanos verzió azért kanos, mert csak a kielégülésről szól, semmi finomkodás hiszen nincs érzelem és nem érdekel mit gondol rólam a lány( nem udvarolni akarok neki hanem meg szeretném dugni) nagy különbség!


Legalább is nálam így működik...

2011. márc. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!