Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mikor mondjátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mikor mondjátok el a lánynak ha bejön?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után, milyen stílusban

milyen válaszra számítotok( milyen stílusban, vagy hogy mondja meg hogy neki is vagy nem)


2011. jún. 27. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kizárólag akkor, ha már 1000% biztos hogy én is bejövök a lánynak. Addig kifejezetten hülyeség, mert rosszabb esetben csúnya kihasználás lesz belőle.
2011. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha kigúnyolod, kiröhögög, megalázod, akkor mondj le róla örökre. Ha közömbös vagy vele se számíts semmi jóra.

Valamit reagálj rá, pl. az igazat.

2011. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Soha, mert mire elmondanám, már rég egyértelmű h nem jövök be neki.
2011. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha randira hívom, az azt jelenti, hogy tetszik nekem. Szóval ezt nem kell külön mondani.
2011. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Randi után, meztelenül egymás mellett fekve.

Akkor már nem fog a vallomásod miatt visszatáncolni és hintáztatni.

34/F

2011. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Énakkor, ha látom, hogy neki is bejövök, küld felém EGYÉRTELMŰ utalásokat erre, + a tetteiből is ez árulkodik. Ha csak 50-50% nem nagyon éri meg bevallani, mert kellemetlen is lehet. Figyelni kell a dolgokat, nem a szavak, hanem a tettek számítanak...mondani bármit lehet.
2011. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Soha
2011. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Soha mert tudom, hogy én viszont nem jövök be neki :(

19/F

2011. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ha még nem vallotta be, de én olyan jelekeet adok neki mint pl. beszéd közben megérintem többször is , rámosolygok..-->

ez nektek mit jelent?

2011. jún. 27. 17:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet alapozni. Ha tetszik neked mondd meg neki. Engem is szoktak megérinteni beszéd közben, és mosolyt is kapok, mégsem tetszem a csajnak.
2011. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!