Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar valamit vagy csak játszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit vagy csak játszik? (fontos)

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel megismerkedtem flörtöltünk,aztán elkérte a számom még az nap este fel is hívott beszéltünk 1óra hosszát! Másnap akart találkozni,hogy jobban megismerjük egymást! Majd eljött az a nap és se kép se hang!

Nem hívott fel,hogy mikor találkozunk így a tali elmaradt!

Én írtam neki egy smst,pár nappal később,hogy miujság vele ..nem jött rá válasz!

Pár nap múlva össze futottunk bocsánatot kért,hogy nem írt vissza, de családi gondjai vannak mert a szülei vállnak és kivan! és ennyi most akkor mi van? akar tőlem valamit ?? vagy mi a véleményetek erről??

Pasik ezt mért csináljátok ilyenkor mi zajlik a fejetekben?


2011. márc. 23. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
ha vállnak a szülei akkor megsem lepődök, gondolj csak bele :) szerintem most inkább egy baráti vállra lenne szüksége mint csajokra dehát minden pasi más :)
2011. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ebben van valami igen igazad van nehéz lehet neki én meg is értem ,de szted nekem megéri várni vajon fog ezután keresni?

Mert én nyomulni meg nem akarok hisz van elég gondja, de mégse tudom mit csináljak,mert nekem nagyon tetszik:)

2011. márc. 23. 22:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Kitalált egy dumát. Ugyan ne már, hogy egy smsre válaszolni nagy dolog-.- Nálunk is nagyban zajlanak a dolgok és még se gond egy sms küldés, még netezek is ahogy most írok.
2011. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezzel a szöveggel akart lerázni. Ha annyira akarna valamit, visszaírt volna legalább pár szót.
2011. márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Figyu fiú vagyok az a csávó aki felhív saját számlájára és egy órát beszél egy csajra már nem csak játszadozni akar egy csajjal arra ott az msn a facebook meg a bré tudja mi meg egy prosti olcsóbb mint egy órás telefonszámla.
2011. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség, h ez egy kitalált duma! Ennél sokkal egyszerűbb dumát is ki lehetne találni. És, ha igaz, akk talán nem nagyon kéne most próbálkoznod.
2011. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jah, ha a srácnak nem is kerül semmibe se akkor nem mindegy? Én is beszélgettem órákat egy lánnyal és mikor ő hívott engem én szóltam neki, hogy sok lesz neki a számla. Hát az a lány nem vett komolyan engem, csak kihasznált:S Akkor neki miért nem volt fontos a számla? Mert neki nem került semmibe! Szóval ez nem ok a komolyságra. Fogadjunk, hogy annak a srácnak nincs havi fizetése. Meg olyan szomszédom van, aki pazarolja a saját fizetzését hülyeségekre, meg lányokra. Vannak emberek akik képesek erre is. Szerintem nagyon is kitalált szöveg. Ja, és egy sms árát nem bírta ki ha képes volt 1 órát beszélgetni? De rohadt sokba kerülhetett volna nekiXD
2011. márc. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Pj0tr ***** válasza:

700 forintért hol kapsz te prostit???

Ennyiből nem lehet megmondani, hogy játszott-e. Viszont ha ennyire instabil lesz az otthoni problémáktól (jó most nem arra gondolok, hogy hirtelen elhalálozik valaki, mert attól én is összezuhannék...), ilyen gyorsan (amikor taliztatok, beszéltetek telefonon gondolom nem látszott/hallatszott rajta semmi), azzal nem biztos, hogy kezdeni akarsz.

A válás pedig nem szokott derült égből jönni, szóval azért annak, hogy ez egy kamu kifogás volt nagyobb az esélye...

2011. márc. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek hát elég jól megoszlanak a vélemények hát én sem tudom bizonytalan vagyok ..nem értek semmit

De ha nem is akar semmit,akkor minek akart másnap találkozni délután? Barátnőm ismeri és azt mondja nem egy hazudós srác,de hát kitudja már én se tudom..lehet akkor lesz a legtisztább ha majd megint talákozunk személyesen és akkor hogy viselkedik:)

2011. márc. 24. 12:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Eddigi válaszolók, látszik, h nem váltak el a szüleitek. Azt hiszitek, h feltudott rá készülni, h elválnak a szülei? Ez azért eléggé derült égből jön, még ha látod is, h veszekednek a szüleid, nem gondolod rögtön, h biztos elválnak. Szerintem nem kitalálta, és, ha a barátnőd azt mondja, h ismeri, akk el tudod dönteni, h megbízol-e benne vagy sem.
2011. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!