Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar valamit vagy csak jatszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit vagy csak jatszik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg Angliaban elek es egy konferenciakozpontban lakom es dolgozom. 26 eves vagyok es van itt egy 22 eves francia lany akivel nem tudok dulore jutni. Mar 8 honapja ismerjuk egymast. De eddig nem igazan foglalkoztunk egymassal. De 2 hete szombaton elmentunk az egyik kozos ismerosunk szulinapja alkalmabol egy pubba unnepelni. Sikerult mind a kettonknek vidam allapotba kerulni... :) Olyannyira, hogy mar az olembe is ult az este es cirogatta a kezemet. Ill. a visszauton vegig a karomba kapaszkodott. A rakovetkezendo hetfon rakerdeztem, hogy mi van, mert nem tudtam magamban tartani. A valasz az volt, hogy nem tudja, mert ilyet meg nem csinalt ferfival korabban es, hogy ismerjuk meg egymast jobban. Azota probalok minel tobb kozos programot szervezni. Erdei biciklizes, kozos palacsintasutes, mozi, seta. Kaptam tole mar spontan sms-t, hogy "kellemes estet vagy napot, barmikor is olvasod". Tobbet mosolyog ram es keresi a tarsasagom a szunetekben napkozben. Eddig a kozos programok (Biciklizes. a palacsinta es a mozi csak most jon) jol sikerultek. De ezen kivul eleg passzivnak tunik. Amikor vege a munkanak nem keres. Tudom, hogy otthon van, mert latom, hogy vilagit a laptopja a szobaja ablakan. Keves a jel. Ezert nem merek nagy lepesekben haladni. Most ugy vagyok vele, hogy holnap megyunk moziba es jo lenne megfogni a kezet a film alatt. De ez is csak elkepzeles. Jo lenne... Nem tudom miert de odavagyok erte es nem akarom elszurni. Viszont jo lenne tisztan latni, hogy tenyleg akar e valamit vagy csak szorakozik? Szeretne csak nem mer lepni? Nem biztos magaban vagy bennem? Ti mit tennetek? Ilyen kerdesek vannak bennem. A valaszokat elore is koszonom!
2010. márc. 16. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
egy IGAZI szűzqrva:D
2010. márc. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Nyolc hónap hosszú idő. Próbálj egyszer határozott lenni, s ha nem kapsz egyértelmű biztatást a folytatásra, szakits vele véglegesen.
2010. márc. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy 8 honap hosszu ido, de ez a dolog kettonk kozt nem 8 honapja kezdodott, csupan a mult het elotti szombaton. En is ugy voltam vele, hogy par hetet adok a dolognak es ha nem valtozik, akkor vege. Csak szeretnem tudni, hogy masok, hogy latjak kulso szemmel. Vajon o mit erezhet? Mert tenyleg jobb lenne ha lenne valami, ahelyett, hogy par het mulva azt mondom, hogy akkor ennyi volt.
2010. márc. 16. 00:38
 4/5 anonim válasza:
szerintem ha nem akarna semmit, nem is egyezett volna bele a közös programokba. lehet, hogy most nem szerelmes beléd, de nem minden ember lesz szerelmes egyik pillanatrol a másikra. van, akinek hosszú honapok, akár évek is kellenek, hogy észrevegye magán, hogy neki tetszik, vagy szerelmes egy illetőbe. lepd meg egy kedves kis ajándékkal, vagy egy vacsorával, és figyeld a reakcióit. ha vonakodik a dologtól, valószinű, hogy csak barátként gondol rád, de ha belemegy, több is lehet... sok sikert a francia lányhoz !! :)
2010. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Tegnap voltunk moziban es utana beszelgettunk is. Mar mozi elott megfogtuk egymas kezet es a beszelgetesnek is az lett az eredmenye, hogy elmonduk egymasnak az erzeseinket es most mar mindkettonknek egyertelmu, hogy ez nem csak baratsag. Szoval sikeresen osszejottunk :)
2010. márc. 17. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!